Весняний локдаун: переходимо на дистанційне навчання
![Весенний локдаун переходим на дистанцонное обучение Весенний локдаун переходим на дистанцонное обучение](https://cambridge.ua/app/uploads/2021/03/Vesennij-lokdaun-perehodim-na-distantsonnoe-obuchenie.jpg)
У зв’язку із посиленням у Києві карантинних обмежень, з 20 березня 2021 року Перший Кембриджський центр переводить усі свої офлайн-групи на онлайн-формат.
Докладніше про особливості навчання в онлайні ви можете почитати на сторінці наших онлайн-курсів англійської. Там також можна знайти інструкції для встановлення Zoom. За необхідності наші менеджери допоможуть вам налаштувати мікрофон, камеру, а також вирішити технічні проблеми, якщо такі будуть.
Повернення назад до звичного режиму навчання призначене на 10 квітня 2021, а поки що спробуємо насолоджуватися перевагами дистанційного навчання.