4 онлайн-тести, які точно визначать ваш рівень володіння англійською

тесты для определения уровня английского

Хочете визначити свій рівень володіння англійською мовою? Для роботи, навчання або еміграції в англомовну країну, для вибору правильного курсу англійської або просто для себе.

Ми підібрали чотири чудових сайти, на яких рівень володіння англійською можна безкоштовно дізнатися онлайн. Тим, хто хоче отримати найточніший результат або просто любить проходити всілякі тести й перевіряти свої знання, радимо пройти відразу всі тести або хоча б декілька. Перевірте, чи всі тести покажуть однаковий рівень. Наприклад, онлайн-тести на нашому сайті та на сайті Cambridge Assessment English.

1. First Cambridge Education Centre

Ми підготували детальний тест для перевірки вашого рівня володіння загальною англійською. Онлайн на нашому сайті ви можете перевірити своє знання граматики і словниковий запас, а також навичку письма. Після чого ми будемо раді запросити вас на інтерв’ю для перевірки вашого Speaking. При зарахуванні на курси англійської в нашому центрі ми завжди визначаємо рівень володіння мовою за допомогою письмових тестів та спілкування з викладачами або адміністраторами.

Приготуйтеся заздалегідь і відкладіть все в сторону — онлайн-тест займе до 50 хвилин вашого часу.

Пройти тест.

2. Cambridge Assessment English

На сайті Cambridge English ви зможете перевірити рівень загальної англійської, причому для цього на вас чекають три різні тести — для дорослих, тінейджерів і дітей. А дорослі можуть також пройти тест для визначення рівня володіння діловою англійською. Ці онлайн-тести складені для тих, хто планує складати міжнародні Кембриджські іспити з англійської та хоче визначити, іспит якого рівня варто вибрати. Але вони відмінно підійдуть і просто для перевірки рівня.

Тести містять по 25 запитань, в яких потрібно вибрати правильний варіант відповіді із запропонованих. Вони націлені в основному на перевірку рівня знання граматики та словникового запасу. Мовні навички Speaking, Reading, Writing і Listening тут не перевіряються.

Після проходження тесту система покаже кількість балів, які ви набрали, та ваш рівень володіння англійською мовою. Крім цього, вам запропонують ще раз переглянути всі запитання тесту, тільки вже з правильними відповідями, щоб ви змогли провести роботу над своїми помилками.

Пройти тест.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 сайтів і додатків для запам’ятовування слів, які розширять ваш словниковий запас

тесты для определения уровня английского

3. Exam English

Сайт Exam English ми дуже радимо всім, хто відчуває себе досить впевнено, щоб самостійно готуватися до Cambridge English, IELTS, TOEFL та інших міжнародних мовних іспитів. Тут можна знайти дуже докладний опис іспитів та їхньої структури, знайти офіційні завдання минулих років разом з правильними відповідями, корисними підказками і потренуватися в їх виконанні.

В онлайн-тесті на визначення рівня англійської на цьому сайті ви зможете перевірити своє знання граматики, словниковий запас та аудіювання. Загальна тривалість тесту: 20 хвилин. 10 з них відводиться на перевірку лексики ат граматики, і 10 — на перевірку ваших Listening skills.

Після проходження тесту ви дізнаєтеся свій рівень володіння англійською мовою і зможете відправити його собі на пошту. А ось правильні відповіді, на жаль, вам не покажуть.

Пройти тест.

4. ILS English

Не тільки ми, а й британські мовні школи інтегрують на свої сайти онлайн-тести для визначення рівня англійської. Школа ILS English пропонує своїм студентам (і вам!) перевірити знання граматики та лексики. Цей тест за форматом дуже схожий на тести від Cambridge English. Єдина відмінність — у кількості запитань. Їх тут не 25, а 50. Гарний вибір для тих, хто любить тести та хоче отримати більш точний результат!

Пройти тест.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ресурсів із відеовправами з англійської для тих, хто втомився від підручників