6 фантастичних серіалів для дітей англійською

serial

Вивчення англійської за допомогою фільмів і серіалів  — відмінне рішення. Переглядаючи їх, можна швидко запам’ятати не тільки ідіоми, побутові фрази, сленг та граматичні конструкції, а й ситуації, в яких актуально їх використовувати.

Ми впевнені, що такий спосіб вдосконалення мови сподобається школярам. Саме тому ми підібрали шість фантастичних серіалів для дітей та дорослих, які круто прокачають Listening Skills.

Також нагадаємо, що в нас є курси англійької для школярів. Планування цього курсу дозволяє якісно навчати всіх дітей, незалежно від їх потреб і темпу роботи. Інтерактивний підхід до навчання дає можливість не тільки вивчити мову і підготуватися до екзамену, але і навчитися працювати в групі і вести проектну роботу англійською.

Корисні статті, відео, слова та вислови

Just Add Magic

Сюжет закручений навколо дружби, класичних сімейних цінностей, взаємопідтримки та добра. Героїні стикаються з незначною небезпекою, але загалом це милий та повчальний серіал, у якому вистачає гумору та захоплюючих пригод. 

Ghostwriter

Сміливі юні детективи, загадкові привиди і легка атмосфера затишної містики. Але не переймайтесь, тут немає жодних по-справжньому страшних сцен, та й кожна серія має якийсь повчальний чи освітній підтекст. 

Home Before Dark

Дев’ятирічна героїня шоу переїздить з батьками у крихітне американське містечко, і відразу починає підозрювати, що там аж надто тихо і спокійно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 мультсеріалів на YouTube для цікавого вивчення англійської з дітьми

H2O – just add water

Всіма улюблений австралійський серіал про дівчаток-підлітків, які перетворюються в русалок з довгими риб’ячими хвостами. З одного боку, це весело, з іншого — породжує масу незручностей, з якими доводиться справлятися малолітнім Русалочкам.

Wizards of Waverly Place

Джеррі і Тереза Руссо — сімейна пара виховує трьох дітей-підлітків. Це типове сімейство, в якому у кожного свої обов’язки. Дорослі заробляють на життя, а діти ходять в школу і допомагають батькам по дому. Однак у цій сім’ї є одна відмінність, яку вони ретельно приховує від інших — всі троє дітей є чарівниками.

iCarly

Карлі — своєрідна дівчина Їй всього 13 років. Вона живе з 26-ти річним братом Спенсером. Вона організовує підліткову програму в Інтернеті, яка стає дуже популярною…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 відмінних ресурсів для вдосконалення англійської вимови

Працюйте спокійно, поки ми навчаємо