Як говорити про кохання та стосунки англійською: 4 корисних відеоуроки

Как говорить о любви и отношениях по-английски

Звичайно, не кожна людина може відверто говорити про своє особисте життя. Ця сфера є настільки тонкою і неоднозначною, що часом навіть рідною мовою важко сформулювати те, що відбувається між двома людьми. А висловити це англійською може здатися геть непідйомним завданням.

Тим не менш, ви маєте бути готові відповідати на незручні питання та адекватно описувати те, що відбувається у вашому особистому житті. Мовні конфузи тут особливо болісні і недоречні, тож варто знати базову лексику та корисні ідіоми, аби не потрапити в незручну ситуацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слово 2018 року за Оксфордським словником

Крім того, життя непередбачуване: можливо, одного дня ви захочете розповісти про свої почуття людині, що не знає вашої рідної мови. Тому ці 4 коротких відео є надзвичайно корисним і легким способом дізнатися більше про те, як говорити про стосунки англійською в різних мовних ситуаціях.

English Vocabulary – Love, Dating, and Relationships

Цей відеоролик забере трошки більше як 10 хвилин вашого часу, натомість ви отримаєте багато нових англійських виразів, пов’язаних із близькими стосунками між людьми. Автор відео, Джеймс — реаліст з чудовим почуттям гумору. Він поділив лексику на два блоки — слова, що стосуються романтичних стосунків, та слова, пов’язані з їх завершенням.

Ви дізнаєтеся, як говорити про близькі стосунки різних типів (та різної віддаленості від весілля) у різних мовних ситуаціях. Приміром, чому для вашої репутації важливо не плутати вирази we’re dating чи we’re in a long-term committed relationship з we’re seeing each other та we hooked up. А також як говорити про розрив стосунків залежно від того, хто його ініціював та за яких обставин це відбувалося.

Talking about LOVE & relationships in English: I got dumped!

Після перегляду цього відео від Бенджаміна ви не лише дізнаєтеся, як граматично правильно говорити англійською про завершення любовних стосунків та їхні причини. Ви також навчитеся знаходити потрібні слова підтримки для близької людини, яка нещодавно пережила розрив, дізнаєтеся значення корисного прислів’я Plenty more fish in the sea та зможете вільно висловлювати свої емоції та переживання.

Крім того, почуття гумору спікера змусить вас неодноразово усміхнутися під час перегляду відео, попри те, що тема зовсім не весела. І не забувайте занотовувати поради — ця лексика вам неодмінно знадобиться.

16 Common English LOVE Expressions

З цього відео ви дізнаєтеся, як говорити про кохання англійською. Якщо ви вперше читаєте такі вирази, як have a crush on someone, play hard to get, hook up, tie the knot, цей 15-хвилинний урок саме для вас. Слова, які пояснює та вводить в ужиток авторка ролика, не лише полегшать особисту комунікацію з носіями мови, а й стануть у пригоді тим, хто полюбляє дивитися англомовні фільми і серіали.

І це стосується не лише шанувальників мелодрам — історія кохання, як правило, присутня навіть у трилері чи бойовику. Слова і вирази, про які дотепно і детально розповідає спікерка Ронні, є органічною складовою живої повсякденної мови — це переважно сленгові вирази, що можуть виручити навіть у незручних мовних ситуаціях.

Learn English Vocabulary: The people we LOVE

Про родину і стосунки говорять усі. Навіть якщо ви не перебуваєте в романтичних стосунках, всі довкола говорять про свої родини — друзі, колеги й навіть знаменитості, за життям яких ви слідкуєте. Тому слова, які розбирає автор цього відео, неодмінно знадобляться.

Чому деякі люди обирають термін partner замість husband/wife, що означає in-law та як його вживати стосовно різних членів родини, що означають ідіоми significant other чи better half — ви зможете суттєво збагатити ваш словник завдяки відеоролику.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 фільмів, які обожнюють усі британці.