English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

7.02
2019

Третій предмет для ДПА 9 класів обирає педрада

Eye icon Spinner
Третий предмет для ДПА-2019 9 классов выбирает педсовет

Батьки школярів неодноразово зверталися до МОН із проханням надати можливість дітям і батькам визначати третій предмет державної підсумкової атестації (ДПА), і в МОН пішли їм назустріч. Згідно з новим наказом, визначати третій предмет для складання буде все ж таки педрада, але водночас вона має спиратися на думку дітей, батьків та профільність класу.

Як відомо, ДПА для 9 класів буде проходити не у формі ЗНО, а у формі трьох контрольних робіт. Дві з них заздалегідь відомі та однакові для всіх українських шкіл: українська мова та математика. А ось третю кожний навчальний заклад має обирати самостійно.

Серед доступних на вибір дисциплін – іноземні мови (англійська, французька, німецька або іспанська), всесвітня історія, історія України, зарубіжна література, географія, біологія, інформатика, фізика, хімія, українська література та правознавство. А для шкіл із вивченням мови національної меншини ця мова також може стати предметом для ДПА.

МОН закликає до діалогу педради з батьками та дітьми, у результаті якого й буде прийматися рішення щодо обрання дисципліни для ДПА-2019.

Rate this post