English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

31.05
2019

Розпочинаємо набір на курс англійської для дітей із дислексією та дисграфією

Eye icon Spinner
английский для детей с дислексией и дисграфией

Будь-яким батькам відомо, що різні діти розвиваються по-різному. А деякі стикаються з особливими труднощами під час навчання, наприклад, якщо в них порушений процес читання (дислексія) або письма (дисграфія). Але дуже важливо знати, що ці стани – не перешкода на шляху до знань.

Ми оголошуємо набір на інноваційний курс англійської для дітей 9–11 років із дислексією та дисграфією. Він враховує особливості цих станів і дозволяє дітям успішно оволодівати читанням та письмом англійською. Для цих цілей використовуються всі сучасні методи роботи, у тому числі нейрокоррекція, арт-терапія, елементи методу Р. Дейвіса та глобального читання, а також велика кількість додаткових матеріалів.

Цей курс розробляли разом психолог і викладач англійської. Ольга Пастернак – не лише психолог, але й корекційний педагог і арт-терапевт, яка займатиметься попередньою діагностикою на курсі. Проводитиме заняття Олена Українська – наша викладачка англійської, яка закінчила спеціальний Оксфордський курс Teaching learners with Dyslexia і сама є мамою 9-річної дитини із дислексією.

Курс розрахований на 4,5 місяці, з вересня до січня, діти відвідують заняття тричі на тиждень. Перший місяць заняття триватимуть 1 годину, потім і до кінця навчання – 1,5 години. Ми створили програму для рівнів Beginner/Elementary, але вона коригуватиметься за результатами співбесід з учасниками курсу.

Дізнатися більше про курс Англійська для дітей із дислексією та дисграфією, а також записатися на нього можна на сторінці за посиланням.

Rate this post