Кембриджські іспити FCE, CAE, CPE: навіщо складати та де готуватися

FCE, CAE, CPE в Киеве
3.08.2018

Хочете навчатися за кордоном чи потрібне підтвердження певного рівня володіння мовою для роботи в міжнародній компанії? Існує безліч міжнародних іспитів з англійської мови в залежності від ваших потреб — сьогодні пропонуємо розібратися з кембриджськими іспитами FCE, CAE, CPE.

Навіщо складати FCE, CAE, CPE

Сертифікати Cambridge English потрібні для точного підтвердження рівня англійської, а також бізнес-англійської. Зазвичай їх вимагають європейські роботодавці та навчальні заклади (потрібно перевіряти вимоги кожного вишу).

FCE, CAE, CPE в Києві

Що таке FCE, CAE, CPE

FCE, CAE, CPE — це безстрокові міжнародні сертифікати Cambridge English, які підтверджують, що його власник володіє англійською на певному рівні.

  • FCE відповідає рівню Upper-Intermediate (B2),
  • CAE відповідає рівню Advanced (С1),
  • CPE підтверджує професійний рівень володіння англійською мовою та відповідає рівню Proficient (С2).

Кембриджські екзамени дозволяють точно оцінити рівень англійської, адже окрім звичних секцій Reading, Listening, Writing та Speaking, іспит включає ще й частину Use of English, яка перевіряє знання граматичних правил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 правил письма, які можна порушити негайно

На відміну від TOEFL та IELTS, де Speaking записується на відео або проводиться з екзаменатором, усна частина іспитів FCE, CAE, CPE складається обов’язково в присутності екзаменаторів та перевіряє вміння розкрити певну тему та вести діалог.

FCE, CAE, CPE в Києві

Де складати FCE, CAE, CPE

На наших підготовчих курсах до FCE, CAE, CPE за 4,5 місяці студенти детально вивчають структуру та тонкощі складання іспиту, дізнаються про можливі складнощі та вчаться з легкістю їх долати завдяки нашим сертифікованим викладачам.

Заняття проходять тричі на тиждень по півтори години за ефективними підготовчими програмами та підручниками, розробленими нашими досвідченими методистами на основі навчальних посібників Cambridge University Press.

Зверніть увагу, що у нас є курс вихідного дня для тих, хто хоче підготуватися до FCE та CAE. Навчання проходитиме щонеділі з 11 до 14 год.

Вибирайте курс, який підходить вам, і поспішайте зареєструватися на осінній семестр.