English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

17.03
2019

IELTS досяг відмітки 3,5 млн учасників на рік

Eye icon Spinner
IELTS достиг отметки 3,5 млн сдающих в год

Будь-хто, хто хоча б один раз замислився про еміграцію або отримання освіти за кордоном, без сумнівів, чув про тест IELTS. Ще б пак: його офіційно визнає 100% навчальних закладів Великої Британії та Австралії, понад 3,400 ВНЗ у США, а також дуже багато університетів із найрізноманітніших країн світу. Цей іспит найчастіше складають, коли подають на візу до Австралії, Канади, Нової Зеландії та Об’єднаного Королівства.

А от відтепер у IELTS новий рекорд: у 2018 році це тестування складали 3,5 млн осіб з усього світу. Частково це пов’язане з презентацією нової можливості складання IELTS на комп’ютері, що дозволило значно збільшити кількість днів проведення цього іспиту.

Джеймс Шиптон, голова IELTS Британської Ради, зазначив, що це не просто цифра, за нею стоять особисті історії учасників, які вступили до бажаного університету, змогли розпочати власну кар’єру, а також тих, хто зміг реалізувати мрію про життя в іншій країні.

Звісно ж, усі ці досягнення – нагорода за великі старання та ретельну підготовку до іспиту. Отож, якщо ви плануєте складати цей тест, ви завжди можете пройти курс підготовки до IELTS і бути впевненим у власних гарних результатах.

Rate this post

Блог

Яна Грідасова

Teacher: Young Learners, General English,

Чому студентам рівня Elementary навчатися найважче?