Англійська — це світло! У Першому Кембриджському освітньому центрі стартує набір на зимовий семестр

Winter is coming, а в Первом Кембриджском образовательном центре начинается зимний набор
14.11.2022

У Першому Кембриджському освітньому центрі розпочинається зимовий набір на курси англійської! Перші групи розпочнуть навчання вже 23 січня.

Якщо ви відкладали вивчення англійської до кращих часів, то зволікати більше не рекомендуємо. Приєднатись до нас і почати вивчення просто зараз стане вашим острівцем стабільності та часу, що можна приділити собі.

Які курси ви можете обрати?

Для студентів, які вже проходили у нас принаймні один курс за останні 2 роки, з 14 листопада по 4 грудня діє знижка 20% на будь-який платіж — оплата модуля, двох модулів, цілого курсу.

Які переваги навчання у нашому центрі?

Ми вже розповідали детально про навчальний процес, викладачів та методики вивчення у цьому блозі.

Відповіді на поширені питання про навчання у нашому центрі

Читати далі

У нас працюють лише вчителі з міжнародними кваліфікаціями та великим досвідом роботи, які використовують передові техніки та методи викладання задля досягнення максимального результату в фіналі.

Крім того, ми пропонуємо кожному нашому студенту:

  • правильно прораховану та продуману систему навчання, тому ви завжди знатимете скільки часу вам знадобиться для досягнення конкретної мети;
  • безплатні розмовні клуби раз на тиждень, що є повноцінним додатковим заняттям до тих, що є в розкладі;
  • можливість безплатного відпрацювання пропущених занять (3 групових = 1 індивідуальному відпрацюванню);
  • підтримка адміністративного офісу: кожен студент може звернутись до менеджера, а він завжди з радістю допоможе розв'язати будь-яке питання;
  • прозора система оцінювання вашого прогресу, розгорнутий фідбек від викладача в кінці кожного модулю та додатково — за вашим проханням.

Перш ніж розпочати навчання, ви можете безплатно пройти тест на визначення свого поточного рівня та отримати консультацію з нашим фахівцем, який допоможе вам зрозуміти скільки часу треба витратити для досягнення мети.

Від А1 до С2: скільки часу займає вивчення рівня англійської у різному віці

Читати далі

Крім того, він допоможе обрати найкращий курс під ваші потреби.

  • Для того, щоб забронювати місце у групі, яка ще не розпочала навчання — можете сплатити лише депозит і, якщо вам не сподобається — повернути кошти. Крім того, ви можете повернути всю суму (без врахування відвіданих занять) впродовж 10 днів з початку навчання.
  • Якщо ж ви приєднуєтесь до групи, що вже займається — вам доступний безплатний пробний урок, який допоможе зʼясувати чи все вам подобається у нашому центрі.

Що ви отримаєте в результаті навчання?

Окрім якісних знань та мовних навичок, всебічної підготовки до іспиту або нового рівня володіння англійською, вам також надаватиметься сертифікат про проходження курсу.

У цьому документі буде зазначено конкретний курс та кількість академічних годин. Також ми надаємо підтвердження про ваше навчання у нас для роботодавців, закордонних освітніх закладів та інших організацій, що можуть вимагати цей документ.

Ми підготовчий центр з Кембриджською ліцензією, використовуємо лише перевірені підручники та авторські матеріали, і впроваджуємо у навчальний процес світовий досвід викладання.

Тож у найтемніші часи хай знання стануть для вас світлом, а час, проведений з користю у комʼюніті однодумців, — зігріває.

Чек-лист з 11 причин: чому варто вивчати англійську у групі

Читати далі