English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

17.11
2019

Під час вступу на магістратуру іспит з іноземної мови стане обов’язковим

Eye icon Spinner
При поступлении на магистратуру экзамен по иностранному языку будет обязательным

ВР України прийняла за основу проект закону, що вносить зміни до процесів, які стосуються вищої освіти. За це проголосувало 311 депутатів.

Проект передбачає цілу низку суттєвих змін у процесі вступу до вишів та отримання вищої освіти. Зокрема, він передбачає, що Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови буде обов’язковим для всіх під час вступу на основі ступеню бакалавра на магістратуру. Нині його складають лише вступники на магістратуру певних спеціальностей.

До речі, вступники на молодшого спеціаліста та бакалавра писатимуть мотиваційний лист, який складатиме від 0 до 1% конкурсного балу. Проте максимально можлива вага творчих та фізичних конкурсів збільшиться до 60% від конкурсного балу (раніше було 50%).

Ті, хто вступає на медичні, педагогічні та художні спеціальності та підписує контракт на відпрацювання щонайменше 3 роки в селах та селищах міського типу, отримують право першочергового зарахування на бюджет.

Окрім вищезазначеного, для вступу випускників шкіл і технікумів із дипломами молодших спеціалістів на бакалавріат буде застосовуватися ЗНО. Нагадаємо, що складання ЗНО з англійської мови у 2020 році намічене на 2 червня, і нині – саме час почати посилено готуватися до цього відповідального іспиту. У тих, хто не встиг вчасно, є можливість потрапити до наших груп із підготовки до ЗНО – вартість пропущеного часу вираховується.

1 (20%) 1 vote