Найпопулярніші акроніми інтернету
Англійська розмовна мова – цікава навичка, яка відкриває двері у світ можливостей. Проте вона вимагає практики і вдосконалення. Зовсім до іншої категорії можна віднести спілкування у мережі інтернет. З однієї сторони, це все ж письмо. З іншої сторони, не класичне і підпорядковується правилам розмовного жанру. У нього навіть є свій незрівняний словник, і з частиною цього словника ми пропонуємо сьогодні познайомитись. Ресурс grammarly.net вважає наступні 10 акронімів найрозповсюдженішими. А ми пропонуємо познайомитись із їх значенням.
- IDK – найпопулярніше скорочення у всій мережі, у повному варіанті пишеться як I don’t know. І це дуже добре! Адже зараз не кожна людина здатна чесно визнати, що вона про щось не знає.
- SMH допоможе у випадку, якщо ви відчуваєте таку фрустрацію, що навіть головою похитуєте, адже цей акронім має такий повний вигляд: shaking my head.
- IKR не піддається логіці звичайної розмови і звучить досить дивно: I know, right. Певне, саме тому ця форма і вживається виключно у письмовому варіанті.
- IMMD не можна писати з будь-якого приводу. Все-ж-таки, не кожна річ спроможна «зробити наш день», а саме таке цей акронім має значення: It made my day.
- SNH дуже корисне скорочення, адже саме на письмі буває складно розібрати, чи людина має на увазі те, що написала, чи це був такий сарказм. Інша справа, коли з’являється цей акронім: усім зрозуміло, що «sarcasm noted here». Окрім випадків, коли SNH – це South New Hampshire, проте це зазвичай видно із контексту.
- AMA – пишуть люди, що мають вільний час на спілкування та висловлювання цінних думок. Це означає «ask me anything». Частіше всього на таке скорочення можна натрапити на Reddit, але і в інших соціальних мережах воно вже розповсюджене.
- TL;DR – позначка для нецікавих лонгрідів, що у розгорнутому вигляді значить too long; didn’t read.
- ICYMI – іронічний підпис «In case you missed it», що використовується, щоб ще раз вказати на очевидне. Втім, іноді його використовують і у якості підсумку до лонгрідів, коли є шанс, що людина читала по діагоналі і пропустила важливу думку.
- DR – скорочення від double rainbow, що у мережі є висловленням небувалого захвату та щастя. Чому саме подвійна веселка? Тому, що у 2010 році з’явилося відео, у якому чолов’яга так радів подвійній веселці, що на нього неможливо було дивитись без посмішки. Ролик швидко набув надзвичайної популярності, а подвійна веселка стала самостійним мемом.
- MFW зазвичай супроводжується емотіконом або картинкою, оскільки пропонує співбесідникові уявити обличчя людини, що це написала, у певний момент часу. Скорочення так і розшифровується: my face when.