English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

18.11
2018

Слово 2018 року за Оксфордським словником

Eye icon Spinner
Слово 2018 года по Оксфордскому словарю

Для кожного року Оксфордський словник обирає слово, яке виділялося між іншими. Й ось, коли 2018 рік уже добігає кінця, стає зрозуміло, хто буде новим лідером. Словом 2018 року стало toxic. Хоча існує воно вже досить давно, у 2018 його почали шукати в словнику на 45% частіше.

Пропонуємо дізнатися докладніше з відео:

Блог Оксфордського словника також наводить десять слів, які вживаються найчастіше разом із переможцем: chemical, masculinity, substance, gas, environment, relationship, culture, waste, algae, air. Вони чудово демонструють різноманіття сфер, у яких стало використовуватися toxic.

Іншими претендентами на звання були:

Gaslighting – психологічне маніпулювання, щоби змусити людину сумніватися у власному сприйнятті реальності та психічному здоров’ї.

Incel – таку назву має представник спільноти чоловіків, які вважають себе сексуально непривабливими для представниць протилежної статі. Зазвичай такі особистості вороже налаштовані щодо сексуально активних чоловіків та жінок.

Techlash – широка негативна реакція на міцність та вплив, які зростають, великих технологічних компаній, зокрема, розташованих у Кремнієвій долині.

Gammon – термін, який змальовує типового прихильника Брекзіта середніх років, зі світлою шкірою, обличчя якого помітно червоніє, коли обговорюються гострі політичні питання, так, що здається, наче його ось-ось поб’є грець. Приклад використання.

Big Dick Energy – сленгове: впевненість у собі, яка не потребує зовнішніх широких жестів.

Cakeism – переконання, що можна насолоджуватися водночас благами двох взаємовиключних альтернатив. Першочергово слово виникло у Великобританії під час обговорення процесів Брекзіту.

Overtourism – це коли якась пам’ятка приваблює настільки багато туристів, що вони завдають відчутного збитку як самій пам’ятці, так і оточенню, а можливо, і погіршуючи якість життя місцевих.

Orbiting – це коли людина від вас у реальності віддалилася та припинила будь-який прямий зв’язок, але й далі активно слідкує за вашим життям у соціальних мережах (передивляється історії в Instagram, лайкає пости, іноді навіть коментує).

І якщо ви раптом відчуваєте, що вам не вистачає практики, запрошуємо на наші курси англійської.

Rate this post