English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

10.02
2019

Думка викладачів: чим корисні Кембриджські іспити

Eye icon Spinner
Мнение преподавателей:  чем полезны Кембриджские экзамены

Опитування 5 789 викладачів англійської та директорів навчальних закладів у 109 країнах світу продемонструвало, що вони спостерігають позитивний вплив від Кембриджських іспитів. Принаймні, 95% опитуваних стверджували, що англійська їхніх учнів в результаті підготовки до складання Cambridge Assessment English покращилася.

При цьому 86% вважали, що Кембриджські іспити надають студентам більше впевненості у власних знаннях, а 90% викладачів вважають, що ці іспити краще мотивують учнів. А мотивація – це дуже важливий чинник у питанні успішності оволодіння мовами. Студенти не лише починають ефективніше вивчати англійську, але й отримують можливість довести свої знання.

Після отримання відгуків від більш ніж 5 тисяч викладачів, представники Cambridge Assessment English переконалися в думці, що Кембриджські кваліфікації дійсно допомагають покращити всі мовні навички: слухання, розмовну мову, читання та письмо. Такий різносторонній розвиток – якраз те, що може знадобитися в навчанні, роботі та, в цілому, у житті.

Опитування продемонструвало, що Кембриджські іспити корисні й для шкіл. Вони допомагають покращити стандарти викладання, пропонуючи відпрацьовану та продуману навчальну програму із чітко структурованими віхами, а також з величезною кількістю допоміжного матеріалу для вчителів.

У цьому документі зібрані основні цифри та висновки опитування.

Rate this post