400+ безкоштовних книг з англійської граматики, з якими ви будете знати абсолютно все

бесплатные книги по английской грамматике

Хочете освіжити в пам’яті призабуті правила англійської граматики? Чи, може, дізнатися щось новеньке та перейти на більш високий рівень? Тоді ця добірка – для вас. 7 чудових сайтів та більш ніж 400 книг з граматики, які можна скачати безкоштовно, читати та вивчати у зручному для вас темпі.

Тільки не забувайте про практику! Після кожного нового уроку у книгах на вас чекають вправи на закріплення пройденого матеріалу, а також правильні відповіді, щоб ви могли перевірити самі себе. Ще один варіант вправ – пройшовши нову тему, складіть декілька пропозицій, які охоплюють вивчені правила. І, звісно, виписуйте незнайомі слова у свій словник, але тільки в контексті, разом із фразою або цілим реченням.

Книги з англійської граматики початкового та середнього рівня

English 4U

На цьому сайті ви знайдете 2 безкоштовні книги з англійської граматики, які можна скачати в pdf, а також декілька додаткових вправ.

  • Grammar Book 1 – книга для початківців із 16 глав і 67 вправ охоплює найпоширеніші теми граматики англійської, такі як множина, прості часи, артиклі та запитання.
  • Grammar Book 2 – продовження для студентів середнього рівня містить 20 глав і 59 вправ на більш складні часи, неправильні дієслова, використання англійської, багатозначні слова та інші теми рівня Intermediate.

бесплатные книги по английской грамматике

Grammar Teacher

Відмінний сайт, на якому представлені матеріали та вправи з величезної кількості тем англійської граматики та лексики. Плюс безкоштовний підручник English Grammar Secrets, який розглядає правильне використання різних часів, важливі розповсюджені форми англійських дієслів (із “will”, “can” і “should”), запитання та відповіді на них, вираження бажань і почуттів у правильному часі. Кожна глава починається з короткого уроку, за яким слідують де кілька вправ із посиланнями на граматичні тести на сайті.

Корисні статті, відео, слова та вислови

Oxford Guide to English Grammar

Повний довідник з англійської граматики, який дуже зручно (й потрібно!) тримати під рукою. Він докладно описує всі ключові теми граматики та пояснює закономірності та структури англійської мови. У цій книзі немає вправ, тому її рекомендують використовувати в довідкових цілях. Якщо ви заплутаєтеся в якийсь із тем, Oxford Guide допоможе вам і підкаже максимально зрозуміле та докладне пояснення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все про умовні речення в англійській

бесплатные книги по английской грамматике

Інтерактивні онлайн книги з англійської граматики

Ці книги не можна скачати, проте можна будь-коли читати онлайн (і виконувати вправи) зі зручною навігацією за темами граматики.

Englishpage Online English Grammar Book

Навряд ви знайдете тему з англійської граматики, якої тут немає. Всі часи дієслів, умовні речення, обчислювальні та необчислювальні іменники, артиклі, дієслова, за якими слідують інфінітив і герундій, модальнідієслова, пасивний стан і багато-багато іншого… В кожному розділі на вас чекають інтерактивні вправи, які допоможуть одразу застосувати знання на практиці .

Крім цього, на сайті English Page ви знайдете вокабуляри на безліч тем, безкоштовну періодику та книги, щотижневі вправи з граматики та словникового запасу та купу інших корисних речей.

Розширюйте свій вокабуляр з нами!

Education First English Grammar Guide

Ще один чудовий онлайн-довідник з англійської граматики. Тут теми розсортовані за частинами мови: іменники, прикметники, дієслова, прислівники, тощо. Окремі розділи також присвячені прямий і непрямий мови, пунктуації та визначникам іменників: артиклю, числам, присвійним займенникам та іншим. Автори цього довідника відмінно знають про важливість вивчення правил і використання слів у контексті, тому кожен топік буквально переповнений прикладами речень. Не зрозуміти та не запам’ятати якесь правило тут буде дуже складно.

Також радимо звернути увагу на розділ English Usage у верхньому меню сайту з лексикою, ідіомами, скоромовками, цитатами та іншими цікавими розділами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неймовірно! 18 безкоштовних курсів англійської від провідних світових вишів

бесплатные книги по английской грамматике

Книги з англійської граматики для просунутих перфекціоністів

Якщо ви вже добре знаєте всі основні граматичні теми початкового та середнього рівня, і хочете вдосконалювати свої знання далі – зверніть увагу на два останні посилання.

PDF Drive Database

Неймовірно! На сайті зібрано більше 80 мільйонів безкоштовних книг, серед яких близько 400 книг з граматики! Довідники за безліччю тем, вправи всіх рівнів англійської. Навіть підручники та робочі зошити видавництв Longman та Oxford University Press.

Треба підтягнути англійську?

ESL Pages Grammar Worksheets

Ще один супер ресурс, який підійде не лише для тих, хто вивчає англійську, але й для викладачів. Тести, ігри, топіки для написання есе, посилання на безкоштовні матеріали для підготовки до IELTS і TOEFL. І, звичайно, 2 безкоштовні підручники з граматики з величезною кількістю вправ. Якщо ви вважаєте, що переробили вже всі можливі і неможливі вправи, ці книги та сайт переконають вас у протилежному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сайтів з безкоштовними аудіокнигами англійською