7 відмінних ресурсів для вдосконалення англійської вимови

pronunciation

Навчитися правильно вимовляти англійські слова може бути непросто. Слова не завжди звучать так, як вони написані, і є багато звуків, особливо голосних, які можуть мати різне значення. Але не хвилюйтеся, вам не потрібно переїжджати в англомовну країну, щоб навчитися правильної вимови та вдосконалити англійський акцент. Ви можете це зробити онлайн вже сьогодні!

Pronuncian

Якщо ви плануєте говорити англійською з американцями або канадцями, або хочете поїхати в одну з цих країн, то цей сайт ідеально підходить, адже всі завдання сфокусовані саме на американській англійській Тут ви знайдете багато уроків, кожен з яких фокусується на конкретному звуці й ділиться на три розділи: вимова (пояснення звуку), орфографія (написання) і практика. Крім того, серія подкастів і відеороликів дозволяє почути відмінності в дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 19 корисних словосполучень, які зроблять вашу розмовну англійську яскравішою

Easy World of English

Сайт також фокусується на американській англійській та пропонує більше ніж 40 уроків з великою кількістю прикладів. Зважаючи на різні способи вимови букв алфавіту, тут ви знайдете правила, які допоможуть зрозуміти коли який звук використовувати. Кожне читання супроводжується звуковим супроводом для вдосконалення вимови написаних слів. Спробуйте повторювати кожне речення, а потім прочитати його самостійно.

ManyThings.org

Назва ресурсу говорить сама за себе: тут зібрано дуже багато головоломок, ігор, текстів, аудіо та інших інструментів для тренування вимови. Уроки сфокусовані на каверзних звуках та наголосах в словах і реченнях, аудіо можна прослуховувати зі звичайною або сповільненою швидкістю. Це відмінно підходить для практики вимови слів в контексті. Великою перевагою є те, що сайт пов’язаний з каналом на YouTube під назвою “Tom’s Sentences”, на якому розміщено понад 460 відео з 24 000 речень англійською мовою!

TalkEnglish.com

Сайт орієнтований на розуміння і використання розмовної американської англійської мови. Уроки абсолютно безкоштовні, розділені на три категорії: “Speaking English Lessons”, “English Video Lessons” та “English Listening Lessons.”

Є також деякі доповнення, такі як “English Speaking Articles”, тут ви знайдете поради щодо формального спілкування та використання сленгу.

pronunciation

News in Levels

В “News in Levels” є актуальні новини з усього світу. Сайт надає можливість переглядати кожен новинний сюжет на трьох різних рівнях англійської мови: рівень 1 (для початківців), рівень 2 (для учнів середнього рівня) і рівень 3 (для учнів просунутого рівня). Тексти досить короткі й мають відповідне аудіо. Ці уроки чудово підходять для природного сприйняття англійської мови та тренування англійської мови на нормальній швидкості. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 крутих міні-серіалів англійською, які можна переглянути на вихідних

BBC Learning English

Сайт BBC пропонує повні курси, які допоможуть опанувати британський акцент. Перший курс називається “Звуки англійської мови”, складається з коротких уроків, в кожному з яких розбирають звуки британської англійської мови та їх символи IPA (Міжнародний фонетичний алфавіт). В кожному відео подані приклади й поради як правильно відтворити той чи інший звук.

Другий курс цієї серії називається “Tim’s Pronunciation Workshop”. Замість того, щоб зосередитися на окремих звуках, Тім розповідає про те, як звуки змінюються в залежності від їх положення в слові.

Flo-Joe

Як і курси BBC цей сайт також приділяє особливу увагу британській англійській. Точніше, він використовується для підготовки до Кембриджських іспитів.

Тести FCE, CAE і CPE розбиті на розділи читання, письма та розмовної мови. Пройшовши розмовний компонент в практичних тестах, ви зможете вдосконалити свою британську вимову і позбутися акценту.

Також нагадаємо, що недавно ми писали про те, як працювати над англійською вимовою самостійно.