Сорочковий стиль від Гаррі Стайлза та 5 англійських ідіом про щасливчиків

Рубашечный стиль от Гарри Стайлза и 5 английских идиом про счастливчиков

Ти з тих людей, у яких бутерброд падає маслом догори, дощ починається, щойно ти забігаєш у приміщення, а остання кулька найсмачнішого морозива закінчується на тобі? Тоді ця стаття для тебе! Але якщо ти не вважаєш себе lucky, то тим паче читай та надихайся на удачу.

5 английских идиом про счастливчиков и Гарри Стайлза

Усім знайомий вислів «народитися в сорочці», і зміст цієї фрази добре відомий: тобі щастить, майже в усьому.

 1. Народитися в сорочці – to be born under a lucky star.
 2. Вийти сухим із води – to walk between the raindrops.
 3. Мати хорошу удачу, «де наша не пропадала» – we’ll find a way out – with luck or without.
 4. Оце ж тобі пощастило! – You are on a hot streak!
 5. Все вдається, виходить – to have a good fortune, to be lucky.

Треба підтягнути англійську?

Про цього хлопця, який на всіх фото та виступах одягнений у сорочку, можна сказати те ж саме. Гаррі Стайлз, зірка TikTok (зі своєю піснею “Watermelon Sugar”) та виконавець однієї з головних ролей у оскароносному фільмі «Дюнкерк», мабуть, народився в сорочці. А як ще пояснити його шалений успіх? Чому саме він із попгурту One Direction залишився таким популярним? А, можливо, це магія сорочки?

Але сорочка тут ні до чого – це лише елемент його сценічного образу, а сам Гаррі зна’ ціну успіху. Завдяки його сміливості та рішучості в сольній кар’єрі співака називають новим Девідом Бові. Не повірите, але навіть за часів бойзбенду він був бунтарем і змінив солоденький образ на довгу зачіску, яка навіть трохи лякала та збивала із пантелику дівчат-фанаток. А у своєму першому сольному альбомі, Harry Styles, Гаррі раз за разом перекликався вінтажним відлунням із The Rolling Stones та The Beatles. А його другий студійний альбом, Fine Line, став бестселером.

Сам Гаррі розкриває секрети свого успіху, сидячи в сорочці та поїдаючи великий шматок кавуна:

 1. Живи в моменті – Live the current moment .
 2. Подорожуй та вбирай у себе яскраві емоції – travel and absorb all the bright emotions like a sponge.
 3. Не бійся своїх страхів, вони – частина твого життя та самого тебе – dont be afraid of your fears, they are connected to your nature, it’s ok.
 4. У музиці, як і в житті, важливо не топтатися на місці, пробувати нове – Both, music and life, they need your actions, move on and experiment.
 5. Будь добрим та терплячим до інших – be kind and patient to people.
 6. Одяг приносить радість, обирай те, у чому почуваєшся комфортно – your style should bring you some joy, chose the clothes to feel comfort.

6 правил жизни Гарри Стайлза

Співак та актор підкреслює, що ми живемо в яскравий час, який дає змогу бути собою, надягати яскраві речі та самовиражатися. Він подорослішав у своїх піснях, висловах і поведінці. Гаррі навчився цінувати спокій і тишу, вірить у карму та наслідки своєї поведінки, обожнює проводити час із близькими людьми. Він впевнений, що пандемія стала хорошим уроком для багатьох людей, і у своїх піснях закликає жити сьогоденням і цінувати прості речі.