English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

24.06.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

7 сайтів і мобільних додатків для вивчення нових слів, які розширять ваш словниковий запас

как расширить английский словарный запас

Пропонуємо вашій увазі підбірку зручних сайтів і мобільних додатків, з яким вчити нові англійські слова – одне задоволення. А про запам’ятовування напам’ять довгих списків слів за темами забудьте! Цей метод вже давно визнано неефективним.

Словник

З додатками Dictionary для айфонів / айпедів або My Dictionary для смартфонів на Android ви зможете дізнатися значення та приклади використання будь-якого слова. А ще за допомогою цих додатків ви створите свій вокабуляр, щоб запам’ятовувати тільки потрібні вам слова та не вчити нічого зайвого.

Вчимо слова за картками

Вчити слова за картками ви також зможете як на iOS з безкоштовним додатком MoDic, так і на Android – з AnkiDroid Flashcards. А ще онлайн з будь-якого пристрою на сайті LearnEnglish. До речі, цей спосіб запам’ятовування нових англійських слів вважається одним з найефективніших!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 230+ англійських слів і фраз, які підвищать ваш бал на IELTS, TOEFL, FCE і пожвавлять спілкування з друзями

как расширить английский словарный запас

Вчимо слова за темами

Обирайте слова за цікавими для вас темами, завантажуйте у додаток і запам’ятовуйте! У цьому вам допоможуть Bubble Words для iOS і ReWord для Android, з яким ви зможете вивчити понад 12 тисяч слів та створити власний словник. Крім цього, слова за темами можна вчити на сайті Opdome з будь-яких пристроїв. До кожного слова – правильна вимова та картинка. Цей сайт чудово підійде початківцям.

Quizlet

Супердодаток та сайт для вивчення освітніх курсів або уроків за будь-якими темами, створених іншими користувачами, та створення власних курсів. Своїми курсами ви зможете ділитися з одногрупниками, колегами або друзями. Також це додаток підійде викладачам. Дізнайтеся більше, вчіть нові теми англійської лексики та граматики онлайн або звантажте додаток на свій смартфон (iOS або Android) на сайті Quizlet.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збираємося у відпустку! Англійські слова та ідіоми, без яких не обійтися в подорожі

Rate this post