Вдосконалюємо вокабуляр: 7 кращих додатків для вивчення англійських слів

7apps

Вивчайте англійські слова, не випускаючи телефону з рук! Пропонуємо спробувати додатки для запису і вивчення нової лексики. Завдяки цим ресурсам, ви легко зможете тренувати слова на слух, розглянете приклади їх використання у реченнях, зможете запам’ятати складні ідіоми та вирази будь-де і будь-коли. 

MoDic

Картки — метод запам’ятовування і повторення слів, який давно зарекомендував себе у всьому світі. Тому просто завантажуйте програму собі на смартфон і вчіться по заготівлях, які там пропонують або створюйте свої власні картки. Готові словники містять не тільки окремі слова, а й фрази. Ви можете окремо вчити неправильні дієслова або фразові дієслова англійської мови. Професійне озвучування диктором з Великобританії дає унікальну можливість сформувати по-справжньому правильну вимову. У процесі інтернет не потрібний, словники зберігаються на пристрої зі звуком. У додатку немає нічого зайвого і складного, але є все необхідне.

Quizlet

Безкоштовний додаток приємний у використанні. Розробники пропонують два варіанти: користуватися вже готовими картками або ж створити свій власний список. Тут обов’язково потрібно зареєструватися, і можна сміливо починати користуватися без ризику втрати через деякий час всіх накопичених знань.

додатки для вивчення англійської

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 19 корисних словосполучень, які зроблять вашу розмовну англійську яскравішою.

Words

Ця програма — захоплива гра в слова. Ви будете запам’ятовувати нові слова, тренувати правопис і сприйняття на слух. Програма підійде користувачам будь-якого рівня володіння англійською. Перевагами є те, що додаток працює в режимі офлайн, а також адаптується до кожного користувача і тренує саме ті слова, з якими виникають труднощі. 

Мій Словник

Додаток особливий тим, що ви зможете самі обирати, що запам’ятовувати. Сюди можна додавати не лише слова та ідіоми, а й фрази й цілі речення зі своїм перекладом, зображення та приклади. Унікальні тренування прокачають вокабуляр і стануть незамінним помічником при підготовці до TOEFL, IELTS, FCE, PET… 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 35 англійських прикметників рівня Advanced, які стануть в нагоді на IELTS, TOEFL, CAE і CPE.

Remember

Додаток допоможе виробити корисну звичку — 20 нових слів в день! Ви запам’ятаєте ті докучливі ідіоми, які постійно забуваються. За допомогою перекладача знайдете будь-яке слово і воно автоматично потрапить в словник для тренування.

Memrise

Додаток Memrise побудовано на основі тестів і регулярно перевіряє знання слів. Якщо ви вивчили якесь слово, ви його точно не забудете, адже Memrise весь час повертає користувача до «старих» слів, щоб освіжити його пам’ять. В цьому додатку ви також зможете додавати свою власну інформацію на картки.  Визначення, приклади, веселі ілюстрації та всілякі хитрощі допоможуть краще запам’ятовувати слова.

програми для вивчення англійської

Magoosh English Vocabulary Flashcards

Magoosh пропонує не один, а відразу кілька додатків зі словами на різні теми. Дуже корисна програма при підготовці до іспитів IELTS, TOEFL та іншим. Додаток фіксує ваші відповіді та підказує на чому варто зосередитись. У кожній програмі приблизно 1000 карток зі словами, складених фахівцями з різних предметів. Єдиним мінусом є те, що додаток не дозволяє створювати картки та складати власні списки.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, як знайти онлайн-партнера для практики мови.