8 знаменитостей, яким довелося вивчити англійську

ТОП знаменитостей, которым пришлось выучить английский

Celebrities такі ж люди, як і ми з вами. Чи не такі? Так, вони живуть у розкішних будинках, носять модний одяг та відвідують гламурні тусовки. Втім є у нас з ними дещо спільне — деякі знаменитості теж вивчали англійську як іноземну! Деякі володіють ще кількома мовами, крім англійської.

Якщо вам потрібен приклад для наслідування, що надихатиме на вивчення англійської, а також продемонструє, що знання англійської — це перший крок до нового життя чи приголомшливої кар’єри, знайомтеся! Ми підготували список знаменитостей, яким довелося вчити англійську з нуля.

Деякі мають акцент, інші — ні, але всі вони мають одне спільне: вони походять з іншої країни, яка не використовує англійську мову як основну. У всіх сферах, від розваг до науки та техніки, багато успішних та новаторських людей вивчають англійську мову як іноземну.

Джекі Чан

Задовго до того, як здобути популярність у США, Джекі Чан був актором у Китаї. Коли він прибув до Каліфорнії понад тридцять років тому, він не міг вимовити жодного англійського слова. Він дивився американські фільми та серіали та імітував вимову, щоб покращити свою англійську. Джекі Чан володіє кантонською та мандаринською мовами. Також він виконує пісні на різних мовах: кантонська, мандарин, японська, тайванська і англійська. Свої пісні Джекі часто використовує до кінцевих титрів своїх фільмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчимо англійську за допомогою серіалу Friends

Арнольд Шварцнеггер

Арні народився в Австрії та почав займатися спортом, коли йому було 15 років, а в 19 виграв титул Містера Всесвіту. Коли йому було 21, він переїхав до Америки і майже не розмовляв англійською. Він почав відвідувати заняття англійської мови поміж тренуваннями із важкої атлетики. Майже увесь свій час між змаганнями культуристів Шварценеггер присвятив вивченню англійської мови. Арнольд дуже хотів побудувати кар’єру в Голлівуді, і після виходу фільму “Конан Варвар”, що став хітом 1982 року, популярність злетіла вгору. До цього часу він десятиліття не міг отримати хорошу роль. Деякі люди говорили йому, що він має кумедний акцент. Іноді його голос дублювали, бо акцент був на стільки сильний.

З 2003 по 2011 Арнольд навіть був одним із найулюбленіших американських губернаторів. Він очолював Каліфорнію. Втім Арні й сьогодні все ще має помітний акцент:

Пенелопа Круз

Оскільки акторка народилася і виросла в Мадриді, то першою мовою Пенелопи є іспанська. Вона почала вивчати англійську пізніше, але, як сама зізнається, мало знала англійську, коли вперше приїхала до США у віці 20 років. Пенелопа серйозно взялася за вивчення мови після підписання свого першого кіноконтракту. У 2009 році вона стала першою іспанською актрисою, яка отримала “Оскар” за англомовну роль другого плану у фільмі “Вікі Крістіна Барселона”. У наступному відео вона сама розповідає про те, як вивчила англійську:

Міла Куніс

Сьогодні вона — одна з найбільших знаменитостей у світі. Міла Куніс народилася в Україні, у місті Чернівці, і почала вивчати англійську, коли її сім’я переїхала до США. Сьогодні Мілена (її справжнє ім’я) вільно володіє англійською. Акторка зізнається, що не розуміла культуру, не розуміла людей та їх мову. Але за допомогою величезної підтримки батьків та родини, які в неї вірили, вона змогла втілити свою мрію та побудувати кар’єру акторки.

Шакіра

Співачка народилася і виросла в Колумбії, тому рідною мовою Шакіри є іспанська. Хоча пізніше вона вивчила англійську, на цьому не зупинилася! Насправді Шакіра також вільно володіє португальською та арабською мовами. Не багато людей можуть сказати, що вони вільно володіють чотирма мовами, але Шакіра — одна з небагатьох, що викликає захоплення.

Шакіра — глобальна суперзірка і підкорила англомовну музичну сцену зі своїм першим хітом “Whenever, Wherever”. Її дебютний англомовний альбом Laundry Service був проданий у кількості понад 13 мільйонів примірників. Все це стало наслідком її наполегливої роботи з вивчення англійської мови та співпраці зі своєю наставницею Глорією Естефан.

Шакіра — дуже рішуча і працьовита знаменитість. Вона походила з бідної сім’ї і змогла досягти успіху, тому що відповідально ставилась до своєї кар’єри. Основна причина, через яку вона так добре вивчила англійську, – це хороша мотивація.

У неї була чітка мета — вона хотіла написати власні пісні англійською мовою для свого нового альбому. В інтерв’ю MTV вона каже: “У мене була потреба і терміновість висловлювати ідеї, почуття, думки. Я повинна була висловити всі ті переживання, які в мене були, іншою мовою”.

Джек Ма

Ма Юнь, відомий як Джек Ма, — китайський підприємець, засновник і голова ради директорів компанії Alibaba Group, найбільшої компанії електронної комерції в Китаї та шостої за величиною інтернет-компанії у світі. На цю інтернет-компанію припадає 80% усіх онлайн-покупок у Китаї. Торік вона обробила онлайн-транзакцій на майже 250 мільярдів доларів, що більше, ніж eBay та Amazon разом узяті.

Ма виріс у місті Ханшоу (Китай) і почав вивчати англійську мову у віці 12 років. Для досягнення цієї мети він на велосипеді їхав 40 хвилин до готелю, в якому зупинялися іноземці. Він хотів навчатися та відпрацьовувати свої навички англійської мови. В обмін на практику Ма проводив екскурсії містом для постояльців готелю. Він робив це протягом восьми років, а потім вивчився на вчителя англійської мови. У 1995 році він працював перекладачем торгової делегації в Сіетлі, де вперше дізнався про Інтернет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо потрібні курси англійської в компаніях?

Джозеф Пулітцер

Багато хто знає про Пулітцерівську премію як одну з найпрестижніших нагород в галузі журналістики. Однак багатьом, можливо, не відомо, що засновником цієї всесвітньо відомої премії за письменницьку діяльність був Джозеф Пулітцер, який не народився в Америці. Пулітцер був уродженцем Угорщини. Він іммігрував до Сполучених Штатів у віці 17 років і відразу ж поїхав служити до Першої нью-йоркської кавалерії під час громадянської війни у США.

Джозеф вільно володів німецькою та французькою мовами, але дуже мало знав англійську. Зрештою, він пробрався до Сент-Луїса, де, перебивався випадковими заробітками та занурився у вивчення англійської мови та права. Завдяки своїй надмірній допитливості та невтомній енергії вже через рік Пулітцер працював репортером у щоденній німецько-американській газеті “The Westlich Post” (“Вестліська пошта”). За кілька років до своєї смерті він склав заповіт, за яким залишав два мільйони доларів Колумбійському університету. Три чверті цих коштів пішли на створення Вищої школи журналістики, а на суму, що залишилася, була заснована Пулітцерівська премія, яку вручають з 1917 року.

Мартін Ван Бюрен

У царині політики цікавою людиною, яка вивчила англійську мову як другу, є Мартін Ван Бюрен, восьмий президент США та засновник Демократичної партії. Незважаючи на те, що він народився У США, Ван Бурен виріс у голландськомовній громаді і вдома розмовляв лише голландською. На жаль, його президентство було наповнене проблемами і не вважається видатним. Однак за іронією долі, його прізвисько “Old Kinderhook”(“Старий Кіндук”) популяризувало вираз «ОК», який широко використовується сьогодні. Ван Бюрен вибрав собі псевдонім Old Kinderhook, що використовувався у рекламному слогані “Old Kinderhook is O.K.” в його кампанії в 1840 році. Таким чином він популяризував Демократичну партію, членами якої були молоді та активні американці. Kinderhook – місце народження президента США Мартіна Ван Бюрена у штаті Нью-Йорк.

 

Знаменитості походять з країн усього світу і проводять час, вивчаючи англійську мову. Нехай їх успіх надихне вас продовжувати навчання, і незабаром ви також будете розмовляти вільно, як зірки у ваших улюблених фільмах!

Апгрейдніть свою англійську цієї весни!