English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

12.03
2019

На зміну атестатам до шкіл прийдуть свідоцтва

Eye icon Spinner
На смену аттестатам в школы приходят свидетельства

МОН постановило скасувати атестати про повну загальну середню освіту. Натомість в Україні будуть видавати відповідні свідоцтва: після закінчення 4-го класу – свідоцтво про отримання початкової освіти, після 9-го – свідоцтво про отримання базової середньої освіти, а після завершення навчання в 11-х або 12-х класах – свідоцтво про отримання повної загальної середньої освіти.

Документ, який підтверджує отримання початкової освіти, з’являється в Україні вперше. Його поки не видаватимуть учням та їхнім батькам на руки, але ці документи будуть занесені до Єдиної державної бази, що спростить зміну навчального закладу. Крім того, усі документи будуть виконані з використанням шрифту Брайля, щоби стати доступними і для людей із розладами зору.

Перед закінченням кожного з освітніх рівнів, школярі складають ДПА. Для 4-х класів це письмова робота з української мови та математики. Те ж саме плюс ще один предмет на вибір педради очікує й випускників 9-х класів. Учні одинадцятих класів складають ДПА у формі ЗНО, і якщо учень обрав англійську та встиг здобути міжнародний сертифікат, наприклад, Cambridge English Assessment, то він автоматично отримує 12 балів із ДПА.

Rate this post