English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

17.04
2017

Як покращити своє письмо

Eye icon Spinner

Подібне питання ставить собі майже кожен, не лише ті, кому потрібно добре скласти іспити, а й ті, хто прагне досконалості у всьому. Відповідей може бути безліч, але сьогодні ми радимо прислухатись до порад блогерів з Grammarly, які підготували для вас коротеньке відео з кількома корисними зауваженнями щодо вдосконалення англійського письма.

Крім вищезгаданих порад, можна звернутись і до перевірених часом методів, а саме – вичитування. Якщо ви прагнете кращих текстів, вам доведеться прискіпливо читати написане. Вже давно підмічено, що людина уважніше читає, коли текст для неї новий, і це може трохи збивати з пантелику, адже якщо ви його писали, як він може бути новий? Проте, якщо зробити паузу (і чим більшу – тим кращу), то мозок зможе через якийсь час сприймати написане як «свіже».

Ще один дієвий метод – це зачитування тексту вголос. Іноді написане здається нормальним, допоки воно не зазвучить, і тоді можна помітити недоліки, будь то кілька разів поруч вживане слово або занадто складне і закручене речення. І, звісно, непогано було б заручитися підтримкою компетентної особи, яка певний час вичитувала б ваші тексти на предмет помилок і недосконалостей.

На іспитах досить складно використовувати усі ці поради, проте, якщо досить часто тренуватись, то можна навчитись помічати помилки та огріхи майже автоматично. А от що точно можна і навіть потрібно робити під час іспиту – це складати план твору. План допоможе одразу зібрати усі думки, які ви хотіли б висловити, розподілити їх так, щоб було легко переходити одна від одної поступово, а не скакати між ними і втулювати у невідповідних місцях.

Ще один метод, що може справді покращити ваше письмо – це читання, і читати потрібно багато. Звісно, щоб навчитись гарно писати, краще читати тих, у кого це дуже добре виходить – у майстрів свого слова. Проте навіть погані тексти можуть стати у нагоді – якщо ви озброїтесь критичним мисленням і будете їх вичитувати, вони також будуть корисними, оскільки так ви навчитесь критичному ставленню і до свого написаного.

Ну, а щоб робити поменше помилок, можна відвідувати наші англійські граматичні клуби – і навчатись під керівництвом професіоналів, котрі роблять заняття справжнім святом.

Rate this post