Як виховувати дітей з гіперактивністю? Безплатний вебінар для батьків
Розлад дефіциту уваги та гіперактивності — стан, пов’язаний з порушенням психоемоційного розвитку дитини. Це проявляється у високій активності та неможливості зосередитися на чомусь одному.
Батькам та працівникам сфери освіти дуже важливо знати, що таке РДУГ, які причини його виникнення та як взаємодіяти з дітьми з таким розладом.
Про це і не тільки говоритимемо на безкоштовному вебінарі «Як виховувати та навчати дітей з гіперактивністю?», що проводиться в межах проєкту «Спільно | твоя підтримка поруч» за участю Grade Education Centre та First Cambridge Education Centre та підтримки ЮНІСЕФ Дитячого фонду ООН в Україні.
Дата: 19 жовтня
Час: 19:00
Вартість: безоплатно
Формат: онлайн
Мова виступу: українська
Для кого?
Знання про синдром дефіциту уваги та гіперактивності необхідні для батьків, вчителів і вихователів різних освітніх закладів, викладачів на курсах та гуртках й інших працівників сфери освіти, які безпосередньо контактують із дітьми.
Знання про РДУГ допоможуть виявляти цей розлад у дітей та здійснювати процес виховання та навчання коректніше.
Що ви дізнаєтесь?
Взаємодія вчителя, батьків та учня з синдромом дефіциту уваги та гіперактивності має будуватися на розумінні, бути дбайливим і терплячим. Цього можна досягти, якщо розібратися з усіма нюансами РДУГ.
Так, на вебінарі ви:
- дізнаєтеся, що таке РДУГ, які причини та ознаки його виникнення;
- розберетеся з особливостями навчання дітей з таким розладом;
- отримайте рекомендації щодо організації щоденних рутинних процесів;
- дізнаєтеся, як правильно організовувати взаємодію з гіперактивними дітьми на уроках;
- навчитесь проводити деякі нейрокорекційні вправи. Актуально для вчителів
Хто спікер?
Аксинія Лезнюк — досвідчений фахівець у сфері дитячої психології, фахівець із сенсомоторної корекції та консультант професійних угруповань «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
Приєднатися до онлайн-події можна, заповнивши форму. Кожен учасник отримає відеозапис, робочі матеріали та сертифікат про участь.
До зустрічі на вебінарі 19 жовтня!