Найкраща протидія війні – наші плани на майбутнє та їх втілення в життя. Багато хто, наприклад, мріє навчатися чи працювати за кордоном. До речі ми зібрали добірку можливостей для українських студентів. Звісно, в такому випадку не обійтися без англійської. Отже, ми відкриваємо набір на різні навчальні програми вже у квітні!
36 уроків = 36 нових англійських тем. Чудова можливість:
24 заняття = 24 можливості прокачати англійську та ділове спілкування. Ви матимете нагоду вивчити чимало професійної лексики та розібратися з особливостями проведення переговорів англійською. Окрім цього, детально розберете стратегії ефективної ділової комунікації. Оберіть цікаву саме вам програму і результат не змусить себе чекати.
Як ми зазначали вище, сертифікат, що засвідчує ваші знання англійської мови є необхідною умовою для вступу у закордонний виш. Зрозуміти який іспит слід складати саме вам та обрати зручний розклад занять допоможе менеджер під час консультації. Розпочинайте навчання вже цього місяця!
Успіхів та перемоги кожному з нас!