English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

31.10
2017

МОН змінює стиль спілкування

Eye icon Spinner

У МОН задалися питанням укріплення довіри до реформування освіти, і, щоб забезпечити підтримку населенням, у Міністерстві вирішили змінити стиль спілкування. У зв’язку з цим була розроблена нова комунікаційна стратегія. Котра відходить від зверхнього спілкування та намагається вести діалог із населенням як рівня.

Перш за все у Міністерстві узялися оновлювати стиль, розробляти єдиний логотип замість багатьох неофіційних, що існують наразі, а також стверджувати шрифт. Очікується відмова від псевдорозкоші, перевага за простими лініями та лаконічними зображеннями. Оновлення чекають також і усі соціальні медіа МОН та офіційний сайт.

Також буде запущена освітня онлайн-платформа для супроводу реформи освіти, на яку передбачено виділити 54 млн грн із держбюджету на 2018 рік. Поки реформи лише розпочинаються, забезпечити гарні знання своїм дітям можна вже зараз. Наприклад, якщо ви відправите їх на справді гарні курси англійської для дітей, котрі надають набагато більше знань, аніж сучасна шкільна програма.

Rate this post