Відкритий набір на осінній семестр курсів англійської

объявляется набор на осенний семестр курсов английского
13.07.2019

Перший Кембриджський освітній центр оголошує осінній набір на курси англійської. Саме час планувати власне навчання – з початку нового навчального року. Ми пропонуємо:

Курси англійської для дорослих

У нас ви можете покращити знання англійської з будь-якого рівня, від А1 до С2. Окрім того, ми поділили рівні від B1 на підрівні для того, щоби якомога точніше відповідати потребам наших студентів і в повному обсязі забезпечувати проходження рівня. Для тих, хто надає перевагу відточуванню власної англійської з носіями мови, ми забезпечуємо таку можливість із рівня B1+.

До речі, наші студенти, які зареєструються до 31 липня 2019, отримують знижку 20% на навчання. Потім для них діятиме знижка 10% під час оплати за семестр і 15% – за умови оплати за весь курс одразу.

Курси англійської для дітей

У цьому році ми оновили наші навчальні програми для дітей, удосконалили їх та додали новий підрівень – Pre-teens, для дітей 10–13 років. Тепер наші курси ще більше орієнтовані на потреби та можливості кожного з маленьких студентів.

Курси англійської для підлітків

Для підлітків також передбачені найрізноманітніші курси для будь-яких рівнів володіння англійською. Деякі з груп викладають вчителі-носії мови. Вже в жовтні розпочинаються наші курси з підготовки до ЗНО з англійської – те, що дуже важливо для майбутніх випускників шкіл.

Підготовка до Кембриджських іспитів

Ми допоможемо ретельно підготуватися до іспитів лінійки Cambridge English: B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency. Окрім того, ті, хто в нас проходили курси підготовки, отримують знижку на складання самого іспиту в Grade Education Centre. Окремо передбачений курс підготовки до FCE для підлітків, оскільки цей сертифікат дозволяє автоматично отримувати 12 балів з англійської за ДПА.

Бізнес англійська та Юридична англійська

Для рівнів Intermediate та Upper Intermediate в нас є спеціальні курси, які передбачають засвоєння специфічної лексики та тем для бізнес та юридичного середовища.