Учні, вчителі та батьки школярів матимуть змогу користуватися спільною електронною платформою як спеціалізованою закритою соціальною мережею. Презентація розробки відбулася у Києві за участі керівництва КМДА. Деталі про цю подію розповіли на офіційному сайті адміністрації.
Для зручності кожен учень буде мати окремий ID-профіль, у якому відображатиметься історія успішності школяра.
Крім того, викладачі зможуть вести електронний документообіг на платформі, що дозволить мати доступ до інформації з будь-якого місця та захистить її від фізичного знищення. Під час війни ця можливість набула актуальності.
Для того, аби працівники освіти вміло користувалися всіма можливостями платформи, вони повинні пройти спеціальний курс тренінгів.
Особливо корисною можливістю цифрової платформи є електронні журнали. Такий формат дозволяє зручно моніторити навчальні здобутки учнів. Крім того, є низка інших практичних переваг:
Оскільки останнім часом дистанційний формат навчання в українських школах переважає, необхідно впроваджувати в освіту сучасні цифрові технології. Онлайн-платформа допоможе підтримувати звʼязок між учнями, викладачами та батьками за будь-яких умов.