Як батькам організувати онлайн-навчання англійської для своїх дітей?

online learning tips

Якщо ви працюєте вдома або займаєтеся вихованням дітей-школярів, і вони навчаються онлайн, ми підготували для вас декілька лайфхаків, що допоможуть вистояти цей період та не втратити здоровий глузд. А якщо  серйозно, ці поради не лише збережуть ваші нерви, а й покращать успіхи ваших дітей не лише з англійської, а й з інших предметів, і у вашій сім’ї пануватиме злагода та спокій. Не хвилюйтеся, якщо ваші знання англійської не надто добрі. Ось що ви можете зробити, щоб допомогти своєму чаду. 

Встановіть розпорядок дня.

Майже всім дітям подобається і потрібен чіткий графік. Якщо ваша дитина вдома, складіть для неї розклад на день. Ознайомте її з цим розпорядком та поясніть, чим вона буде займатися. Якщо у дитини немає мети, їй стає нудно, сумно, і з такою дитиною важче справитися. У школі в дітей є розклад уроків та перерв, і діти без проблем його виконують. Тому, повірте, у вас теж вийде. А ще не дозволяйте дітям проводити весь час у ліжку. 

Поясніть дитині що таке онлайн-заняття.

Якщо школа чи навчальний заклад проводять заняття онлайн, розкажіть дитині, як це працює. У нашому освітньому центрі, ми вже понад рік навчаємо дітей та дорослих онлайн, та завжди надаємо усю необхідну інформацію, щоб ви не почувалися розгубленими. Якщо ваша школа не надає такої інформації, поясніть дитині, що її одногрупники, друзі чи однокласники також дивляться це заняття по той бік екрану і також навчаються і виконують те, що просить вчитель. 

Перевірте чи дитина має все необхідне для заняття. 

Перед початком заняття, перегляньте чи є у вашої дитини книжка, зошит, ручка, олівець тощо – все, що вона зазвичай використовує на уроці англійської. Якщо ви серйозно поставитесь до підготовки, то й діти матимуть серйозне ставлення до навчання. А якщо дитина – учень молодшої школи чи садочку – переконайтеся, що вона зробила всі свої справи до початку заняття (поїла, попила та ін.).

Підготуйте робоче місце.

Дитині має бути зручно, тоді вона зайвий раз не відволікатиметься. Пам’ятайте про правильну посадку перед екраном комп’ютера чи ноутбука та відстань до очей. Також краще використовувати навушники, щоб краще чути вчителя та інших дітей. Якщо у вас є така можливість, спостерігайте за своїм чадом під час уроку. Іноді, дітей потрібно підбадьорити. Буває, що вчителю важче зрозуміти через монітор, коли дитина втратила увагу чи щось не зрозуміла. Якщо ви знаходитеся поруч, можете за допомогою умовних жестів підбадьорювати дитину, наприклад, піднімаючи великий палець вгору чи посміхаючись.

Поговоріть з дитиною наприкінці дня.

Наприкінці дня чи заняття запитайте дитину що вони робили чи вивчили сьогодні. Це дасть змогу дитині поділитися та самій побачити чого вона навчилася. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запитання та відповіді про англійську та дітей

Практикуйте те, чого навчилися.

Якщо ви орієнтуєтеся в англійській, між онлайн уроками читайте та говоріть англійською, допомагайте дітям повторити те, що вони вивчили. Використовуйте, наприклад, такі завдання як:

  • “point to a picture”;
  • запитуйте “what’s this/that?”;
  • запитайте як те чи інше слово сказати англійською;
  • зі старшими дітьми, попросіть їх розповісти історію чи описати малюнок англійською, і т.д.

Попросіть дитину навчити вас.

Якщо ви не знаєте англійської, попросіть дитину побути вашим вчителем на деякий час. Ви побачите, що діти із величезним задоволенням погодяться вам допомогти. Вони дуже пишатимуться тим, що можуть вас чогось навчити (букви, слова, фрази).

Перевірте домашнє завдання.

Переконайтеся, що ваша дитина зробила домашнє завдання вчасно. 

Похваліть вашу дитину.

Насправді дітям дуже приємно, коли їх хвалять за те, що вони вміють. Ви можете зробити дошку досягнень та дарувати дитині стікери або смайлики за кожен урок англійської, на якому вона була уважна. Коли дитина збере, наприклад, 10 смайлів, пригостіть її чимось смачненьким. 

Ваше завдання – робити це весело, втім донести до чада, що важливо навчатися навіть удома. Будьте здорові та сподіваємося, наші поради вам допоможуть. А якщо ви шукаєте курси англійської для дітей, приєднуйтеся до нашої сім’ї.

Працюйте спокійно, поки ми навчаємо