Ukraine Global Scholars! Як отримати стипендію на навчання в найкращих університетах світу?
Благодійна українська організація Ukraine Global Scholars оголосила про початок відбору студентів на отримання стипендії в кращих університетах світу.
Однак зауважте, що взяти участь у відборі можуть не всі. Крім того, щоб отримати стипендію, необхідно виконати кілька вимог.
Про організацію
З 2015 року UGS допомагає талановитим українським школярам здобувати освіту в найкращих приватних школах та університетах світу:
- у США,
- Канаді,
- Великобританії,
- ОАЕ,
- Катарі.
Мета організації — сприяти формуванню нового покоління українських лідерів, які матимуть потенціал прискорити процеси розвитку нашої країни після війни.
Завдяки менторству, освіті, профорієнтації та наданню більших можливостей українській молоді, ми хочемо збільшти свій вплив і створити потужну ланцюгову реакцію позитивних змін.
Про відбір
Організатори ініціативи наголошують, що UGS підтримує лише кандидатів зі скромними доходами.
Йдеться про валовий річний дохід менш ніж 35 тисяч доларів.
В установі додають: якщо дохід вашої родини значно перевищує цей рівень, ви не зможете отримати вакантне місце, проте є можливість сконтактувати з ASSIST, партнерська організація UGS за посиланням.
Крім того, кандидат на отримання стипендії на момент подачі заявки не повинен бути зарахованим у будь-який український чи іноземний університет.
Ви можете подати заявку до UGS, якщо вам виповнилося 18 років і ви навчаєтесь в старшій школі/українському коледжі або є студентом в академічній відпустці. В іншому випадку ми не зможемо запропонувати вам місце.
Організатори наголошують, що фіналісти відбору повинні обов’язково взяти участь в онлайн-курсах SAT/Duolingo, які відбудуться влітку 2024 року і триватимуть 10 днів.
Про заповнення заявки
Перед тим, як заповнити заявку, учасникам рекомендують дотримуватись таких рекомендацій:
- заздалегідь підготуйте усі необхідні документи та есе, адже на це знадобиться не один день;
- будьте собою, пишіть чесно та не використовуйте інструменти ШІ;
- приділіть достатньо часу написанню есе, адже це одна з найголовніших частин заявки, обов’язково перевірте текст на наявність помилок, аби уникнути непорозумінь;
- якщо у вас є певні коментарі, побажання чи обставини — дайте про них знати у розділі «Додаткове пояснення»;
- не вказуйте шкільні нагороди під питанням про академічні досягнення. Починайте принаймні з районного рівня.
Заповнити заявку на участь у програмі можна, перейшовши за посиланням.
Кінцевий термін подання — 31 березня 2024 року.
Якщо у вас виникли запитання або ж ви хочете дізнатися більше інформації — пишіть у спільноту організації у WhatsApp.