10 найкращих Youtube-каналів, які прокачають вашу англійську (і не тільки)

Полезные каналы на Youtube на английском

Всі геніальні звершення виникають на перетині різних сфер, часто не пов’язаних між собою. Ну так чому б не почати вивчати щось нове англійською? Ви й мову вдосконалюєте, й хобі маєте. Ми зробили добірку абсолютно різних за наповненням каналів на Youtube, які підійдуть як художникам, так і розробникам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розмовна англійська: фрази, які допоможуть вижити за кордоном

Для поціновувачів кіно — CinemaSins

Не буває фільму без гріха. На цьому, власне, і побудований канал Cinema Sins. Щовівторка та щочетверга ви отримуєте розбір польотів від автора блогу, а разом з ним корисну лексику англійською.

Для поціновувачів анімації — Draw with Jazza

Цей відеоблог присвячений всім, хто цікавиться анімацією, як її створювати. Якщо ви з захопленням дивитеся, як промальовані мультики, комп’ютерні ігри, тоді вам точно сюди. Щотижня нові уроки, підказки, трансляції, конкурси та багато іншого.

Для поціновувачів макіяжу — Michelle Phan

Якщо ви хотіли б навчитися робити макіяж, нарешті дізнатися, як використовувати новомодні засоби з догляду та декоративну косметику, автор блогу все розкладе по поличках. Беріть дзеркало в руки, слухайте, практикуйтеся і, звичайно, запам’ятовуйте англійські слова.

Для розробників — Google Developers

На каналі Google Developers можна подивитися виступи експертів, освітні відео, відеоуроки, кращі практики, поради та останні оновлення для ваших продуктів і платформ.

Для тих, хто бажає навчитися фотографувати та користуватися фотошопом — PHLEARN

Ви бачите деталі, помічаєте моменти, але не знаєте, як це вигідно показати за допомогою фотографії? Або ж взагалі хочете зайнятися фотографією професійно? Тоді цей відеоблог для вас. Тут розповідають про композицію, світло, основи фотографії, а також про те, як виправити за допомогою спеціальних програм неточності та прибрати недоліки.

Для креативних підприємців — Futur

Цей канал — портал в майбутнє освіти, дизайну, бізнесу та навчання. Це прекрасний освітній онлайн канал для креативних підприємців, які завжди критичні, мислять нетривіальними категоріями та прагнуть більшого. Тут ви знайдете інтерв’ю з експертами, навчальні матеріали з менеджменту проектів, маркетингу, брендингу, особистісному розвитку, типографії та багато іншого.

Для тих, хто любить подорожувати — FunForLouis

Луї Коул — мандрівник, авантюрист і людина, яка любить жити на повну. Щодня він веде влоги та документує всі моменти свого життя. Створює красивий контент для світового туристичного товариства, яке розділяє його пристрасть до пригод і соціальних змін. Якщо вам цікаво подивитися, яким може бути життя в подорожах і при цьому насолодитися британською англійською, дивіться влоги Луї.

Для тих, хто любить розвиватися — Actualized.org

Чудовий і зрозумілий для тих, хто вивчає англійську мову, блог пропонує понад 80 годин різних просунутих концепцій розвитку особистості. Як будувати здорові відносини, впоратися зі своїми емоціями, працювати там, де хочете, і заробляти скільки хочете? Де шукати любов, щастя, мотивацію? Відповіді може підказати автор блогу. Плюс дасть поради з медитації, щоб рятуватися від стресового темпу міста.

Для тих, хто любить гумор і сарказм — AwakenWithJP

Цей хлопець веде дуже незвичайний і приємний для перегляду влог. Його мета — змусити якомога більшу кількість людей задуматися про те, чи правильно вони живуть стосовно навколишнього середовища, живих істот. Його інструменти — сарказм, іронія. Гумор і серйозність, на думку автора, — це два важливих ключі, які відчиняють двері нашого серця та душі. Якщо у нас є одне, а немає іншого, ми наполовину закриті від себе.

Для тих, хто любить готувати — Bon Appétit

Готуйте з упевненістю, використовуючи поради, рецепти, відео та гайди Bon Appetit. Будьте в курсі останніх тенденцій харчування і ресторанів. Хочете подивитися, як пораються біля плити зірки? Відео їх кулінарних спроб теж тут.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про TED-Talks англійською для піарників.