13 моторошних фільмів до Halloween англійською

Halloween

Ніч Хеллоуїна – ідеальний час, щоб зібратися з друзями, запастися попкорном і дивитися лякаючі фільми та мультфільми.

Ми підібрали для вас найкращі кінострічки мовою оригіналу, які допоможуть створити моторошну атмосферу та збагатити вокабуляр новими англійськими словами та фразами.

Goosebumps

Зак переїжджає з батьками до провінційного містечка, де знайомиться із чарівною сусідкою Ханною. Він дізнається, що її батько — Роберт Стайн, відомий письменник, у якого є жахлива таємниця.

Scary Stories to Tell in the Dark

У ніч на Хелловін 1968 року компанія підлітків проникає у старий особняк із темною історією. Вони знаходять тут загадкову книгу жахів і незабаром самі стають її героями.

A Babysitter’s Guide to Monster Hunting

Фільм для сімейного перегляду від Netflix. Розповідає про те, як перемогти дитячі страхи. Цікаві діалоги круто прокачають ваші Listening Skills.

Hubie Halloween

Ще один фільм для перегляду всією родиною. Мешканці невеликого містечка готуються до Хеллоуїна, але вони не знають, що свято у небезпеці. Напередодні з психіатричної лікарні втік небезпечний злочинець, який вирішив відвідати рідне місто. Єдиним, хто зможе протистояти насуваючійся небезпеці, є продавець супермаркету.

Pay the Ghost

Під час нічного святкового параду в Нью-Йорку у професора Майка Кола безвісти пропадає його маленький син. Поліції не вдається знайти дитину, проте після власного розслідування батько дізнається, що якесь могутнє стародавнє прокляття забирає дітей щороку.

Trick ‘r Treat

Фільм складається з чотирьох пов’язаних між собою страшних історій, що сталися на Хелловін в американському містечку Уоррен Валі у штаті Огайо. Всі ці історії поєднує одна істота — Сем — таємнича постать у помаранчевій потертій піжамі, що носить мішок на голові. Він з’являється у всіх історіях, стежачи за тим, щоб традиції Хеллоуїна неухильно дотримувалися.

Jeepers Creepers

Фільм жахів з безліччю несподіваних і напружених моментів, здатних добряче полоскотати нерви і викликати мурашки по шкірі. Швидше включайте англійською!

Dark Shadows

Містичний трилер про відьом і вампірів від геніального Тіма Бертона з Джонні Деппом у головній ролі. Ідеально, щоб прокачати американську англійську та приємно провести час.

The Nightmare Before Christmas

У мультфільмі розповідається про місто під назвою Хелловін, мешканці якого зайняті тільки тим, що з року в рік лякають людей на День всіх святих. Розчарувавшись в черговому святі, головний герой — тиквоголовий Джек —  йде у ліс і виявляє чарівну галявину, з якої можна потрапити в інші міста-свята. Випадково потрапивши в місто Різдва, Джек настільки надихається його ідеєю, що вирішує влаштувати власне похмуре Різдво, де оживають іграшки та скелети оленів.

Frankenweenie

Тім Бертон представляє зворушливу історію про дружбу хлопчика Віктора та собаки Спаркі. Трапляється лихо – собака гине під колесами машини. Хлопчик сильно переживає і сумує, проте завдяки захопленню природничим наукам та фільмам жахів, він знаходить спосіб, як оживити улюбленця.

Hotel Transylvania

Мультфільм розповідає історію графа Дракули, власника готелю “Трансільванія”, де монстри з усього світу можуть відпочити від людської цивілізації. А на вас чекають нові слова та вирази.

Coco

Анімаційний мюзикл студії Pixar, що розповідає про подорож хлопчика до царства мертвих. За переглядом цього мультфільму ви чудово проведете час з дітьми та розширите свій лексикон фразовими дієсловами та розмовним сленгом.

Monster House

У центрі мультфільму — незвичайний будинок в маленькому американському містечку, який поїдає предмети, що випадково впали на газон, і навіть деяких людей. Його колишню власницю Констанцію колись безжально дражнили діти, і зараз її дух мстить кривдникам при кожному зручному випадку. Однак напередодні Хелловіна господар будинку потрапляє в лікарню, і нікому стає стримувати скривджену примару, окрім головних героїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найпопулярніших британських сленгових слів.