5 додатків для смартфона, щоб інтенсивно прокачати розмовну англійську

разговорный английский киев

Чи знаєте ви, кого британці називають chatterbug? Так говорять про надзвичайно балакучу людину, яка може безперестанку говорити, говорити, а потім знову говорити. Мабуть, кожен, хто вивчає англійську, хотів би володіти мовою настільки, щоб бодай раз почути Oh, you’re chatterbug, man!

Однак все не так просто. Навіть якщо ви мастак багато і швидко розмовляти рідною мовою, під час спілкування з британцями чи американцями можете відчути щось на зразок оніміння — слова немов кудись зникають у найбільш відповідальні моменти.

Насправді це один із найважчих етапів вивчення англійської — вільне спілкування з носіями мови. Найчастіше завдання ускладнюється тим, що вам просто немає з ким практикувати мову. Однак сучасні технології легко допоможуть розв’язати цю проблему.

Достатньо завантажити на смартфон один або ж декілька додатків з нашої добірки та регулярно виконувати завдання. Звісно, ніщо не замінить повноцінну живу комунікацію, однак застосунки є надзвичайно інтерактивними, тож чому б не використати всі доступні можливості? Ці додатки обов’язково прокачають вашу розмовну англійську та допоможуть мінімізувати мовний бар’єр при майбутньому живому спілкуванні.

Якщо ж ви хочете максимально швидко та ефективно прокачати свою розмовну англійську, не пропустіть запис на інтенсив! Записуйтеся на курс за посиланням та чекайте дзвінка від нашого менеджера. А щоб не гаяти час, завантажуйте додатки з добірки та починайте займатися.

SpeakingPal

Один із якісних та безкоштовних додатків для вивчення англійської, що ідеально підійде початківцям. Спершу вам пропонують дивитися відео та ознайомитися з новими словами. Згодом потрібно буде прочитати фразу вголос, і програма самостійно оцінюватиме вашу вимову та вказуватиме на слабкі місця. Спікери з відео говорять на корисні для побутового спілкування теми, тож набуті знання вам точно знадобляться в реальному житті.

English Talk

Якщо ви шукаєте живого спілкування з носіями мови, додаток допоможе вам знайти співрозмовників. Ви зможете говорити з випадковими реальними людьми у спеціальних чатах. Не хвилюйтеся щодо приватності — додаток не має функції відеочату, виключно аудіо.

Рівень складності спілкування можна обирати самостійно — є навіть опція взяти участь у дебатах для тих, хто знає англійську на рівні вище середнього.

Speaklar

Ще один додаток для живого спілкування із носіями англійської мови. Все просто – ви обираєте спікера відповідного рівня та зідзвонюєтеся з ним. Як бонус, є також функція текстових повідомлень. Якщо ви відчуваєте, що співрозмовник, підібраний програмою, вам не подобається або ж відчуваєте дискомфорт під час спілкування, то зазначте це в додатку і надалі працюватимете з більш доречними спікерами.

FluentU

FluentU – це один з найкращих інструментів для інтерактивного вивчення англійської мови, особливо ефективний цей додаток для розширення словникового запасу та тренування правильної вимови. Завдяки додатку ви зможете кожну вільну хвилинку переглядати англомовні відеоролики на абсолютно різні теми та зняті в різних жанрах, та виконувати спеціально розроблені до них завдання.  До кожного відео надаються інтерактивні субтитри, під час перегляду можна зупиняти відтворення та вчитися коректно вимовляти те чи інше слово або фразу.

Додаток швидко персоналізується під ваші вподобання — дуже скоро він сам пропонуватиме вам нові відео, які можуть бути цікавими, відповідно до вже переглянутих.

VOA Learning English

Цей додаток призначений в основному для розвитку навичок аудіювання, однак з ним ви зможете комфортно тренувати і вимову. VOA Learning English містить історії, уроки та новини англійською мовою, розроблені спеціально для тих, хто не є носіями мови. Програма використовує простий словниковий запас, а спікери говорять повільно, щоб ви могли все зрозуміти. Повторюйте за спікерами, налаштувавши відповідну швидкість відтворення аудіо, та тренуйте свою вимову.

Теми аудіозаписів різноманітні — бізнес, новини, історія, навколишнє середовище та багато іншого. Ви будете вивчати англійську мову, отримуючи найсвіжішу інформацію про те, що відбувається в США.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, як вчити англійську, якщо ви працюєте.