5 відео, які покращать вашу англійську вимову

произношение английских слов

У вивченні іноземних мов одним із найскладніших завдань, які постають перед студентами, є навчитися правильно вимовляти невластиві для них звуки і сполучення звуків. Звуковий склад англійської мови дуже відрізняється від української, тому нам так складно говорити, як носій. Тож сьогодні пропонуємо попрацювати саме над вимовою.

  • 15 способів покращити вимову 

У цьому відео ви отримаєте 15 практичних порад і пояснень, як правильно вимовляти англійські слова. Від особливостей будови мовленнєвого апарату до практик і прийомів, які допоможуть звучати, як носій.

  • Практика вимови англійської

Що таке міжнародний фонетичний алфавіт? Як говорити англійською швидко та впевнено? Чому варто “ковтати” склади та зливати слова? З цього відео ви зрозумієте особливості англійської фонетики та як їх імплементувати в рідну мову.

  • Як розуміти носіїв та говорити, як вони

Неважливо як довго ви вчите англійську, часом зрозуміти носіїв мови буває непосильною задачею. Адже говорять вони швидко, мають як власні особливості вимови, так і специфічні географічні риси. Крім того, носії зовсім не говорять правильно, роблять помилки. В цьому відео вам розкажуть, як навчитися слухати, чути та говорити, як носій.

  • Вправи для кращої вимови англійської

Дізнайтеся про вправи, які використовують актори, щоб говорити з чітким та спокійним голосом. Навчіться правильно артикулювати англійські слова та робити правильні інтонаційні акценти.

  • 10 англійських слів, які складно вимовити правильно

У цьому відео розглядають 10 часто вживаних слів, які постійно неправильно вимовляють студенти. Окрім цього спікер ділиться своїми методами покращення англійської вимови та техніками вивчення складних слів.

Нещодавно ми писали про 7 сайтів для вивчення англійської мови за допомогою пісень.