5 промов відомих людей, які надихають змінити життя (відео)

выступления известных людей на английском

Страх публічних виступів може заважати вашому професійному розвитку. Адже говорити на публіці доводиться під час зустрічей із замовниками, звітуючи перед керівництвом, презентуючи нові концепції тощо. Якщо почуватися невпевнено, то ця невпевненість транслюватиметься. Що ж робити, щоб стати гарним оратором? Варто почати з того, щоб брати приклад з видатних людей. З їхніх виступів можна почерпнути для себе багато корисного.

Хід думок, манера подачі інформації, мовленнєві звороти та порівняння, метафори та інтонація — усе це надихає та розвиває. Тож сьогодні пропонуємо послухати 5 промов відомих людей, аби ваша англійська стала кращою, ви впевненішими, а думки світлішими.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 5 серіалів англійською, від яких мурашки по шкірі

Martin Luther King, Jr. I Have A Dream Speech

«Я маю мрію» — одна з найвідоміших промов у світі. Адже Мартін Лютер Кінг закликає покласти край расизму та дискримінації у США. Цей виступ став переломним моментом в історії Америки.

J.K. Rowling Speaks at Harvard Commencement

Під час свого виступу в Гарварді Джоан Роулінг розповіла студентам про надважливий життєвий урок, який кращий за будь-які кваліфікації та професійні навички.

Steve Jobs’ 2005 Stanford Commencement Address

Відверта промова Стіва Джобса стала неймовірним поштовхом та мотивацією для людей з усього світу. Засновник компанії Apple розповів про свій шлях, про незгоди та невдачі, злети та досягнення.

President Barack Obama’s Full Inauguration Speech 2009

Інавгурацію президента США Барака Обами вважають історичною. Слухати нового президента прийшла рекордна кількість людей — близько 2 мільйонів американців. Перший президент-афроамериканець закликав країни, які «тримаються за владу завдяки корупції чи обманові та придушенню опонентів» розтиснути кулак, щоб Америка простягнула руку дружби.

Jim Carrey: Commencement Speech at Maharishi University of Management

Всесвітньо відомий актор Джим Керрі, як завжди, неперевершений! Жарти, легкість, а головне мотивація нічого не боятися. Адже, виступаючи перед випускниками університету Махаріші, Керрі говорив про те, що стримує людей від прогресу та стрибка вгору, — про страх.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про відео, які навчать вас говорити правильно.