6 першокласних ресурсів, які прокачають вашу граматику

grammar

Вивчати мову стає значно легше, коли ви знаєте правила граматики. Звичайно, важливі і сильний словниковий запас, і хороші розмовні навички, але як тільки починаєте розуміти, як працюють правила граматики, робота вже наполовину виконана. 

Англійська граматика чимось схожа на математику. Тут не можна просто запам’ятати правила і формули, потрібно постійно практикуватися. Тому ми зібрали для вас корисні ресурси з граматичними вправами, які допоможуть вам вже сьогодні правильно будувати речення та писати есе без помилок. 

EnglishGrammar.org

Сайт ідеально підійде для абсолютних новачків, які хочуть вдосконалити свої навички в основних граматичних темах. Вправи дуже короткі й на сайті їх сотні, виконавши завдання, ви одразу отримаєте відповідь. Щоденна 15-хвилинна практика допоможе тримати всі правила в голові й закладе міцний фундамент для подальшого вивчення мови. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 додатків для запам’ятовування нових слів

Perfect English Grammar

Досить мінімалістичний сайт, містить вправи, які тренують граматичні навички в таких темах, як дієслова і часи. Оскільки, форми дієслів в різних часах можуть бути досить заплутаними, для зручності сайт структурує граматику на підрозділи. Це дозволяє запам’ятовувати і практикувати англійські часи поетапно. Також є можливість завантажити вправи та відповіді у форматі PDF-документа.

englisch-hilfen.de

Це ще один корисний ресурс, який містить граматичні пояснення, вправи, ігри, тести для перевірки рівня знань і робочі листи, які ви можете видрукувати. Також є форуми, де можна поспілкуватися з іншими учнями. 

Теми розташовані в алфавітному порядку для зручності перегляду. Хоча вправи дуже короткі, але в кожному розділі їх досить багато, тому вам знадобиться деякий час, щоб їх виконати.

grammar1

Grammar in English

Зручно сконструйований сайт вміщує в собі прості пояснення граматичних правил, безліч прикладів та сотні коротких вправ, які не дадуть вам занудьгувати.

GrammarBank

Сайт вміщує велику колекцію завдань, що охоплюють практично кожну тему. Швидше за все, не зможете виконати всі вправи відразу, що робить сайт відмінним місцем для доопрацювання. Ви можете часто заходити на сторінку, переглядати конкретні теми та стежити за вашим прогресом.

Також тут є вікторини, електронні книги, робочі листи та інші матеріали, які можна завантажити та видрукувати.

My English Pages

Це відмінний безкоштовний ресурс для вдосконалення англійської. Граматичні вправи охоплюють теми, в основному пов’язані з часом дієслів і клаузулами, тому якщо це ваше слабке місце, то ви знаєте, куди йти. Кожна вправа на цьому сайті фокусується на окремій темі, а це значить, ви матимете хорошу практику і не будете здійснювати необережних помилок в майбутньому.

Продовжуйте практикуватися, стежити за своїм прогресом, і не встигнете озирнутися, як швидко досягнете нового рівня. Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 12 корисних Telegram-каналів для тих, хто вивчає англійську