Найкращі безкоштовні підручники для вивчення англійської мови

Безкоштовні підручники з англійської мови та книги для вивчення англійської

На полицях книгарень та в інтернеті можна побачити силу-силенну різноманітних підручників для вивчення англійської — як для початківців, так і для тих, хто хоче поглиблено опанувати мову. Не всі з них є настільки якісними для ефективного навчання, а деякі можуть навіть збити з пантелику.

Якщо ви вчитеся в університеті або ж на мовних курсах, то швидше за все вже отримали рекомендації від викладачів стосовно того, яку методичну літературу обрати. У кожного викладача є улюблені видавництва та автори. Та якщо плануєте займатися додатково, зверніть увагу на наш гід у світі якісних та цікавих підручників з англійської мови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як почати читати англійською.

English Banana

На цьому сайті ви знайдете багато підручників, які найкраще підійдуть для початківців (рівні Beginner — Pre-Intermediate). Тут є література, присвячена базовій граматиці та основам спілкування. Крім підручників, у цій корисній інтернет-бібліотеці можна скачати й робочі зошити із різноманітними завданнями, що відповідають матеріалам підручників.

Варто також “погуляти” по сайту — тут розміщено подкасти для закріплення навичок аудіювання, а ще є можливість виконувати різноманітні лінгвістичні завдання у режимі онлайн.

Face2Face

Це один із найпопулярніших в Європі курсів вивчення англійської мови. Серія книг поділена на рівні складності, тож кожен зможе знайти для себе відповідний підручник. В основі курсу — так звана комунікативна методика. Фахівці визнають, що це один із найефективніших шляхів швидко опанувати розмовну англійську та навчитися сприймати її на слух.

Face2Face надзвичайно динамічний курс, з ним цікаво працювати навіть самотужки завдяки великій кількості мультимедіа. На сайті можна безкоштовно завантажити і підручник, і робочий зошит до нього, а також відповідні аудіо- та відеоматеріали.

Книги з англійської мови

Headway

Підручники Headway вважаються одними з найкращих для дорослих, що хочуть вивчити або покращити свою англійську. Кожен курс, незалежно від рівня (від Beginner до Advanced), допомагає засвоїти всі чотири базових навички — читання, аудіювання, письмо і говоріння. Навчання з Headway — це завжди комплексний підхід, розробники курсу гарантують впевнене володіння мовою як на рівні побутового спілкування, так і при написанні текстів.

Introduction to Academic Writing

Підручник стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче навчитися писати англійською, у тому числі й для складання міжнародних іспитів. Ви дізнаєтеся про те, як структурувати текст у різних жанрах — від ділового листування до академічного есе, як виробити власний стиль і водночас дотримуватися базових принципів письма в англомовному світі. Крім теорії, автори підручника пропонують виконати низку практичних завдань, аби навчитися застосовувати набуті знання.

English Grammar In Use

Якщо ви хочете раз і назавжди засвоїти навіть найскладніші правила англійської граматики — сміливо обирайте підручник Мерфі. Червоний для початківців, синій для рівнів Intermediate+. Посібник побудовано таким чином, що спершу студент читає та засвоює правило, далі йому пропонують виконати вправи на закріплення вивченого матеріалу.

Підручники з англійської мови

4000 Essential English Words

Підручники цієї серії можуть видатися заскладними для новачків, однак для тих, хто володіє англійською на середньому рівні і вище це чудовий спосіб збагатити свій словниковий запас. Повний курс складається з шести підручників, загалом автори обіцяють близько 4000 нових слів. На перший погляд це не так і багато для об’ємного курсу, однак матеріали в посібниках структуровані таким чином, щоб їх було легше запам’ятовувати.

Після кожного розділу є добірка лексичних тестів та завдань,  а також текст, у якому нові слова введено у зручний для запам’ятовування контекст. Цікаво, що тут ви не знайдете “зайвих” слів, а лише широковживані, які неодмінно знадобляться в побутовому спілкуванні.

All Clear! Idioms in Context

Цей курс присвячений англійським ідіомам, їхньому походженню та прикладам використання в живому спілкуванні. Завдяки яскравим ілюстраціям, матеріал засвоюється легко і приємно. А диктанти, ігри та інші цікаві завдання з практичної частини допоможуть перевірити, чи закріпилися популярні англійські фразеологізми у вашій пам’яті.

Якщо ви поки не розвинули в собі навички до самоосвіти, та навіть найкрутіші і найбільш структуровані підручники не дають бажаного вихлопу, записуйтеся на заняття англійською для дорослих в Перший Кембридзький освітній центр.

Корисні статті, відео, слова та вислови