7 науково-популярних YouTube каналів, які вдосконалять ваш вокабуляр

youtube

Шукаєте нові ресурси для вдосконалення англійської? Тоді ловіть нашу добірку кращих науково-популярних YouTube каналів для всіх рівнів та вдосконалюйте вокабуляр та Listening Skills.

Smart Learning for All

На каналі ви знайдете креативні та актуальні відеоролики на тему фізики, хімії та біології. Інформація подана легкою і зрозумілою англійською і буде корисною не лише для студентів та школярів, а для людей будь-якого віку, які цікавляться наукою.

Science Channel 

Дізнайтеся про космос, провідні наукові дослідження, нові технології, основи наук про нашу планету і багато іншого. На каналі ви знайдете не лише пояснення, а й практичні експерименти і все це англійською.

Crafts for Kids

Тут вас чекають безліч приголомшливих проектів, ідей та корисних порад для ваших дітей. Переглядаючи відео, ви зможете не тільки вивчити нові слова, а й отримати масу задоволення від веселих і пізнавальних експериментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 35 англійських префіксів: розумний спосіб швидкого вдосконалення вокабуляру

Kurzgesagt – In a Nutshell

На каналі зустрічаються відео на різні теми. Автор дає можливість подивитися ролики з субтитрами, що допоможе швидше освоїти англійську мову. Тут ви не зустрінете важкі терміни, адже навіть найважчі теми пояснюються просто і дохідливо. Якщо ви подивіться одне відео, то вже не зможете зупинитися!

Domain of Science

Дуже цікавий канал, на якому ви отримаєте максимально ясні пояснення в області науки і математики англійською. Тут багато складних термінів, які не зовсім підійдуть новачкам. Але завдяки субтитрам ви значно поповните словниковий запас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 17 корисних ідіом для рівня Upper Intermediate

Second Thought

Канал присвячений різним явищам у світі, про які варто задуматись. Ви дізнаєтеся відповіді на незвичайні питання, які цікавлять кожного, хто любить науку. Ви не тільки краще зрозумієте певну тему, але і почуєте живу англійську мову.

Discovery 

Відомий телеканал тепер є і на YouTube. Він наповнений неймовірно якісним контентом. Тут немає певної тематики, тому ви зможете дізнатися про все, що вас зацікавить. Класно і те, що тут все розповідають з гумором, тому ви чудово проведете час, коли будете дивитися наукові відео та вивчите багато розмовних виразів.

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 простих правил вживання герундія та інфінітиву