8 зворушливих фільмів англійською до Дня Батька

THE PURSUIT OF HAPPYNESS

Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі — тато.

У третю неділю червня в Україні відзначають День Батька. В цей чудовий, незвичайний і неймовірно важливий день ми вирішили підготувати для вас цікаві фільми англійською мовою про батьківство.

Перейшовши за посиланням, просто оберіть озвучку мовою оригіналу:

The Pursuit of Happyness

У цьому дуже американському фільмі  Уілл Сміт виконав одну з кращих своїх ролей. А його акторський тандем з власним сином Джейденом, якому на той момент було всього сім років, виявився неймовірно міцним, теплим, справжнім, душевним. 

Це чесна, щира, переконлива ​​і цілком реальна історія горезвісної американської мрії — тернистий шлях до успіху крізь сльози, горе, помилки, випробування; дорога від самого дна до вершини. 

Головний герой — розлучений батько, який намагається домогтися успіху в маклерстві, але виявляється в такому глухому фінансовому глухому куті, що разом з сином ночує в нічліжках для бездомних, а коли там немає вільних місць, то в метро або під відкритим небом…

2+1

Сем — молодий хлопець, який живе легким безтурботним життям, сповна насолоджується кожним її днем. Але одного разу все змінюється, коли дівчина Крістіна, з якою у нього колись були близькі стосунки, залишила йому немовля, сказавши, що він є батьком дівчинки і тепер повинен подбати про неї. 

Головний герой вирішує, що така проблема йому явно не по зубах, і відправляється на пошуки матері дитини Глорії. Все це обернеться низкою подій, які назавжди змінять життя Самуеля.

Interstellar

Ця історія про те, як люблячий батько-одинак в ролі Метью Макконахі виявляється ще й дуже хорошим пілотом та інженером. Йому доводиться покинути своїх рідних, аби врятувати людство і дізнатися, чи є майбутнє у всесвіті.

Taken

Головну роль у стрічці виконує Ліам Нісон. За сюжетом його дочку викрадають і він зробить все, аби захистити свою дитину. Це справжній бойовик про супербатька.

La Vita è bella

Гвідо і його син Джоузе потрапляють до концтабору. Батько всіляко оберігає і захищає свого сина. Він інтерпретує все, що відбувається з ними навколо як гру, за перемогу в якій можна отримати великий танк. Умовами гри є не плакати, не скаржитись і не просити їжу.

Не дивлячись на кров і смерть, яка оточує Джозуе, він щиро вірить своєму татові…

Manchester by the Sea

Кейсі Аффлек грає батька, у якого колись була щаслива сім’я в маленькому рибальському містечку. Була кохана дружина і троє славних дітей. Але він зробив жахливу, трагічну, непоправну помилку, і все втратив. 

Від почуття провини він втік в інше місто, де щодня карав себе нікчемним, самотнім, безглуздим існуванням. Поки не довелося знову відчути стан батьківства: стати опікуном для племінника після смерті брата…

Captain Fantastic

Бен — чоловік з неординарними поглядами на сучасне суспільство, який одного разу відвіз свою сім’ю в ліс подалі від цивілізації. Тут для подружжя та їхніх шістьох дітей почалося нове життя. Вони висаджують грядки, полюють, знайомляться з філософськими працями давнини. Їм комфортно жити в гармонії з природою, завдяки чіткому розпорядку дня, дисципліни і злагодженій роботі. 

Однак роки йдуть, діти виростають і використовують свої знання для бунту…

Gifted

Франк Адлер — батько-одинак, який виховує десятирічну доньку Марію. Він живе в невеликому містечку і хоче, щоб його дитина вела нормальну шкільне життя. Ось тільки дівчинка володіє неймовірними здібностями в математиці, що відразу ж зауважує її вчителька. Жінка радить Франку віддати дочку в приватну школу, щоб розвивати її талант, однак він не впевнений в правильності такого рішення. Незабаром про математичні здібності Марії дізнається і її бабуся, владна жінка Евелін. У неї є свої думки з приводу майбутнього внучки, і вона вирішує зробити все можливе, щоб досягти своєї мети. Евелін не зупиниться ні перед чим, навіть якщо їй доведеться розлучити батька з дочкою…

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 8 зворушливих фільмів про матусь англійською мовою