Ресурси, що допоможуть підліткам вивчати англійську вдома

resources-for-teenagers

Ви — мама або тато підлітка? Бажаєте допомогти своєму чаду підготуватися до Кембриджських іспитів For schools або ж просто самостійно займаєтеся вдома?

Ми підготували підбірку найкращих безкоштовних завдань та ресурсів, якими ваша дитина може користуватися вдома. Вони охоплюють усі ключові навички, які потрібно практикувати, тому що їх створили експерти з вивчення мов.

Онлайн-завдання

176 безкоштовних навчальних завдань доступні на комп’ютері чи планшеті та допоможуть підліткам повправлятися у всіх чотирьох мовних навичках: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Підходить для початківців, середнячків та тих, хто володіє англійською на високому рівні (CEFR: А1 – С2). Виконання завдань займатиме від 5 до 10 хвилин. Час та тип завдань підліток також обирає самостійно.

Самопідготовка до іспиту B2 First for Schools

Такі завдання допоможуть підліткам попрактикувати свої навички читання та письма самостійно удома. Вони націлені покращити такі навички як читання з метою зрозуміти основну ідею тексту та його деталі, вивчення незнайомої лексики, а також планування, складання, редагування та написання тексту для іспиту B2 First for School. Підбірка підходить для середнячків з рівнем B2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчаємо дошкільнят англійській самостійно

Ігри Online

Ви також можете допомогти дитині практикувати англійську мову у веселий спосіб за допомогою інтерактивних ігор, що також мотивуватиме її. Ігри абсолютно безкоштовні та створені експертами з вивчення мов.

Exam Lift

Підходить для середнячків з рівнями А2 і B1.

Quiz your English

Підходить для дітей з рівнем англійської B1 та B2.

Write & Improve

Цей безкоштовний онлайн-інструмент допомагає тим, хто вивчає англійську мову, покращити свою писемність.

Діти можуть працювати над різними темами на початковому, середньому та просунутому рівнях або писати про щось на власний вибір, виходячи зі своїх інтересів. Також можливо отримувати миттєві відгуки після виконання кожного завдання, що безперечно мотивує працювати над собою та вдосконалюватися!

Підходить для початківців, середнячків та тих, хто має просунутий рівень англійської за шкалою CEFR: А1 – С2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, щоб дитина не боялася іспитів?

Безкоштовні підручники із вправами

Через закриття шкіл по всьому світу Кембридж зробив доступними для завантаження всі підручники для підготовки до іспитів.

Ці книги ідеально підходять для самостійного вивчення, містять поради про те, як підходити до різних завдань та як уникнути типових помилок.

Підлітки зможуть вдосконалити свої навички за допомогою виконання різноманітних вправ. Потім вони можуть перевірити на скільки їм це вдалося та спробувати скласти кожну частину іспиту тричі.

Ви можете переглянути та завантажити Exam Boosters для рівнів A2 – C1. Просто натисніть на значок завантаження і насолоджуйтесь!

Cambridge Exam Booster A2 Key and A2 Key for Schools

Cambridge Exam Booster B1 Preliminary and B1 Preliminary for Schools

Cambridge Exam Booster B2 First and B2 First for Schools

Cambridge Exam Booster C1 Advanced

Соціальні мережі

Надайте дитині можливість регулярно практикувати англійську мову у спільнотах в соціальних мережах.

First Cambridge Education Centre Facebook page

Приєднуйтесь до цієї жвавої спільноти, беріть участь у вікторинах та спілкуйтеся тими, хто так само вивчає англійську мову.

Cambridge English TV

Отримайте корисні поради та безліч корисних лайфхаків для вивчення англійської мови.

First Cambridge EduCentre Insagtram

Надихайтеся, навчайтеся і спілкуйтеся зі світом на нашій сторінці в Instagram.

First Cambridge Education Centre Telegram

Тут ви знайдете корисні поради та матеріали з вивчення англійської та підготовки до іспитів.