Основне правило вимови в англійській

Основное правило произношения в английском

Ми вже знайомилися з усіма звуками англійської мови та зрозуімли, наскільки важлива вимова. Адже саме через це вам може здаватися, що ви не прогресуєте – тому що не розумієте англійську мову.

Тепер, коли ви познайомилися з усіма звуками англійської мови (приголосними, голосними та дифтонгами), ми розглянемо перше, найпростіше правило вимови. Воно називається consonant lengthening (коли приголосний звук стає довшим за звичайний) або gemination (в англійській мові слово ‘gemini’ означає ‘близнюки’, знов-таки, це про два приголосні звуки).

Коли одне слово закінчується приголосним звуком, а наступне слово починається з такого ж приголосного звука, два цих слова об’єднуються, а однакові приголосні зливаються в єдиний звук.

Наприклад:

  1. He has a very active social life.
  2. See you at ten tomorrow!
  3. He is a calm man.
  4. I love drinking orange juice.
  5. She had all her ten nails

У наданих реченнях ми будемо казати так:

  1. /сеушеллайф/, а не /сеушел лайф/
  2. /етен/, не /ет тен/
  3. /каамен/, не /каам мен/
  4. /оринджус/, не /ориндж джус/
  5. /теннейлз/, не /тен нейлз/

Тепер, коли ви зустрічатимете ситуацію, коли одне слово закінчується на приголосний звук, а друге після нього розпочинається з такого ж звуку, ви можете сміливо об’єднувати їх та вимовляти все як одне слово. Як тільки ви почнете це робити, одразу ж навчитеся й розпізнавати це в англійському мовленні.

Після засвоєння цього правила радимо вивчити ще кілька правил вимови від англійської королеви.