Як обрати для себе ідеальний курс англійської на літо

Как выбрать для себя идеальный курс английского на лето

Отже, ви вирішили не марнувати часу і зробити це літо максимально плідним – покращити власну англійську. Але які саме курси обрати, щоби вони точно принесли користь та задоволення? Усе залежить від вашого поточного рівня та від ваших цілей. Тож найперше треба визначитися, для чого та яка вам потрібна англійська:

 • Загальна англійська – мова, як то кажуть, «для життя»: і для подорожей, і з людьми поспілкуватися, і навчатися, і працювати, і просто фільми дивитися.
 • Для роботи – якщо ви прагнете вивчити мову саме для успішної кар’єри.
 • Для отримання міжнародного сертифікату – який може знадобитися для працевлаштування, вступу до вишів чи еміграції.

Обирайте розділ, який вас цікавить – і шукайте саме свій курс.

Загальна англійська

Навіть якщо ви вже визначилися, що англійська потрібна вам «для життя», тут також є з чого обирати. Адже в різних людей є різні потреби:

 • Хтось хоче якнайшвидше досягти нового рівня й ладний докладати великих зусиль – для таких підійде інтенсивний курс.
 • Дехто відчуває, що давно не використовував мову, а на носі співбесіда чи іспит – у такому випадку краще освіжити знання на короткому курсі Upgrade Express.
 • Якщо після навчання ваші знання трохи «кульгають», а ви відчуваєте, що потрібно більше практики, то ваш вибір – теж Upgrade Express.
 • Якщо ви хотіли би прокачати саме розмовну англійську або відчуваєте брак розмовної практики – то ми чекаємо на вас на курсі розмовної англійської.

Щоб обрати ідеальну для вас групу важливо також знати свій рівень англійської. Ви можете дізнатися його тут. Посилання на визначення рівня також є у віконці запису на кожен із наших курсів.

А тепер докладніше.

Літній інтенсивний курс англійської

Наш інтенсивний курс дає змогу за 9 тижнів підняти англійську на новий рівень. Проте для цього доведеться напружитися: одне заняття триває 3 години, і ви матимете 3 таких заняття на тиждень.

Ми маємо інтенсивні програми для будь-якого рівня, де ви зможете збалансовано розвинути кожну з навичок англійської та добре зрозуміти граматику. Наші сертифіковані вчителі застосовують прогресивні методи навчання, зокрема комунікативний підхід. А всі студенти (і викладач) розмовляють виключно англійською. Наприкінці курсу ви отримуєте сертифікат.

Формат:

 • Тричі на тиждень по 3 години
 • Заняття вранці, день або ввечері
 • Онлайн або офлайн

Знайти свій літній інтенсив

general english courses

Курс Upgrade Express

Це наш короткий курс для тих, хто прагне систематизувати свої знання: повторити та відпрацювати граматичні теми, збільшити лексичний запас, заповнити прогалини. У програмі – робота над усіма чотирма важливими навичками англійської (читання, письмо, слухання та говоріння) у реальних життєвих ситуаціях.

Цей 8-тижневий курс доступний для рівнів від B1 до C1. Тож якщо ви ще не здобули базовий рівень англійської, варто спочатку звернути увагу на інші курси, наприклад, на інтенсивний. А якщо ваша англійська вже сягнула рівня С2, то, можливо, вам цікавіше буде здобути міжнародний сертифікат чи пройти специфічний курс для роботи.

Формат:

 • Тричі на тиждень по півтори години або один раз на тиждень у вихідний по 3 години
 • Заняття вранці, вдень чи ввечері
 • Онлайн або офлайн

Знайдіть свій Upgrade Express

Курс розмовної англійської

Цей курс призначений для тих, хто прагне прокачати саме навичку Speaking і вже досяг щонайменше рівня Pre Intermediate. На ньому вас вчитимуть: правильній вимові, сталим висловам та словосполученням, як проводити публічні виступи та презентації, проектній роботі. Ви матимете нагоду значно розширити словниковий запас та обговорити актуальні теми.

Якщо ваш рівень ще не досяг B1, вам усе ж варто спочатку попрацювати над базою. І ви можете це зробити швидко – на наших інтенсивних курсах.

Формат:

 • Двічі або тричі на тиждень
 • Ранкові, денні або вечірні групи
 • Онлайн або офлайн

Знайдіть свій курс для прокачування розмовної англійської

business english courses

Англійська для роботи

Ми маємо цілих шість оновлених курсів англійської для роботи: 4 із бізнес-англійської та 2 із юридичної. Кожен такий курс вимагає певного рівня володіння англійською мовою. Тож, якщо ви поки що не досягли зазначеного рівня для обраного курсу, то вам спочатку варто попрацювати над базою на курсах загальної англійської. Без базових знань одразу засвоїти ділову англійську не вийде.

Кожен із курсів спрямований на відпрацювання певного аспекту ділового життя, тож ви можете обирати саме ті, які актуальні для вас чи проходити їх послідовно, оскільки вони всі можуть стати в нагоді.

Влітку ми пропонуємо два курси: англійську для переговорів та для презентацій. Нині завершують свої заняття групи з англійської для бізнес-комунікацій та для проведення зустрічей, а час нових груп буде оголошений пізніше. Ви завжди можете записатися в лист очікування, щоб нічого не проґавити.

Англійська для переговорів

Цей 2-місячний курс призначений для рівня щонайменше B1+ (Intermediate). На ньому наші студенти вивчають необхідні для успішних переговорів лексику та сталі вислови, стратегії та тактики проведення переговорів, вирішення конфліктних ситуацій. Ви навчитеся готуватися до переговоірв, враховувати культурні аспекти спілкування з партнерами, вносити пропозиції та завершувати угоди. Крім того, курс передбачає відпрацювання потрібної граматики.

Формат:

 • Двічі на тиждень
 • Заняття 2 години 15 хвилин
 • Онлайн

Докладніше про англійську для переговорів

Англійська для презентацій

Цей двомісячний курс призначений для тих, кому доводиться мати справу з презентаціями. Тож на ньому ми навчаємо студентів: планувати та створювати презентації (не лише в PowerPoint!), робити ефективний початок виступу, використовувати графіки та таблиці, відповідати на питання, а також потужно завершувати презентації. Вони вивчають відповідну лексику та граматику, а ще багато практикуються.

Формат:

 • Тричі на тиждень
 • Заняття півтори години
 • Онлайн

Ще більше про англійську для презентацій

До речі, ми маємо ще корпоративні курси англійської, тож якщо ви вирішили підтягнути англійську всією компанією, то маєте чудову нагоду підняти на новий рівень одразу цілу команду.

english exam preparation

Підготовка до міжнародного іспиту

Насамперед варто визначитися, для чого та який саме вам потрібний міжнародний іспит. Зазвичай це вказується в умовах прийому до вишів чи на роботу, а також під час еміграції. Якщо ж ви хочете здобути сертифікат собі на майбутнє, то ладні обирати самі, але враховуйте, що результати TOEFL та IELTS дійсні лише 2 роки. Тому «для себе» можна обрати один із Кембриджських іспитів – вони трохи доступніші за ціною та не мають обмежень за терміном придатності.

Найпопулярніші сертифікати – це:

Cambridge English

Кембриджська лінійка пропонує широкий вибір іспитів: для школярів і дорослих, для тих, хто вивчає ділову англійську, а також для власне вчителів англійської. Перший Кембриджський освітній центр є офіційним підготовчим центром для цих іспитів, тож ми маємо великий досвід у підготовці людей до них.

Ба більше, наші студенти можуть складати іспити Кембриджської лінійки в нас же, адже ми є офіційним підготовчим центром при Grade Education Centre – платиновому, найбільшому центрі Кембриджських іспитів в Україні.

Тож якщо цього літа ви зупинили свій вибір на Кембриджських іспитах, ми пропонуємо вам курси підготовки залежно від вашого поточного рівня:

Якщо ваша англійська ще не досягла цих рівнів, радимо звернути увагу на наведені вище літні курси загальної англійської (інтенсивні чи Upgrade, якщо ви B1), щоб уже восени можна було розраховувати на FCE.

IELTS

Це складний і відповідальний іспит, і наші програми підготовки призначені для людей, що володіють англійською щонайменше на рівні Intermediate (B1+). Навчання в групах триває 8 тижнів (2 модулі по 4 тижні), а одну із наших груп проводить носій мови.

Формат:

 • Тричі на тиждень у будні дні ввечері
 • Одне заняття – півтори години
 • Онлайн і в нашому центрі

Дізнатися більше про підготовку до IELTS

Сподіваємося, ви знайшли щось для себе, щоби зробити це літо плідним та корисним. Нагадаємо, що ті, хто запишуться до своєї групи до 20 травня 2021 року, отримують знижку 5% – якщо платитимуть спочатку за один модуль і 15% – якщо платять за весь курс одразу.

Читайте також: Розбираємо 3 найпопулярніші міфи про вивчення англійської: перевірте, чи не оманюєтеся ви