Курс англійської Upgrade: ваш шанс прокачати мову

Курс английского Upgrade ваш шанс прокачать язык

Ми намагаємося максимально допомагати нашим студентам у досягнені поставлених цілей. Саме тому, окрім курсів загальної англійської, ми пропонуємо специфічні:

  • Англійська для роботи – для тих, кому знання потрібні саме для використання в діловому середовищі. Сюди входить бізнес, юридична та англійська для переговорів.
  • Курси розмовної англійської допоможуть нарощувати активний словниковий запас англійської та успішно використовувати його в спілкуванні. Саме розмовної практики найчастіше не вистачає випускникам українських шкіл.
  • Короткий курс Upgrade – про нього пропонуємо поговорити докладніше.

Чому короткий і чому Upgrade?

Курс називається коротким, тому що триває два семестри по 6 тижнів. Зазвичай стандартний курс англійської займає приблизно 3 таких семестри. Заняття проходять тричі на тиждень по півтори години.

Курс називається Upgrade, тому що допомагає якнайкраще прокачати набуті знання для застосування в житті: швидко повторити, засвоїти та глибше закріпити англійську лексику та граматику, максимально наближену до ділового та повсякденного життя.

Кожен курс Upgrade призначений для відпрацювання лексики та граматики певного рівня (В1, В1+, В2, С1). Окрім цього, ми розвиваємо необхідні навички (говоріння, читання, аудіювання). Особливу увагу ми приділяємо письму в реальних життєвих ситуаціях:

  • неформальний лист;
  • лист-скарга;
  • резюме та супровідний лист до нього;
  • лист-рекомендація;
  • лист із вибаченнями.

Також у кожен курс включений матеріал, пов’язаний із робочими ситуаціями: співбесіда, опис роботи (посада та обов’язки), баланс особистого життя та роботи, професії  та вибір роботи.

Як зрозуміти, що цей курс – для вас?

Вам пора на Upgrade, якщо ви проходили курс англійської, але відчуваєте, що в знаннях лишилися прогалини, а також якщо ви потребуєте більше практики. Цей курс – для вас, якщо ви хочете повторити граматику та лексику певного рівня, а також розвинути практичні вміння, які допоможуть у реальних життєвих і робочих ситуаціях. Зокрема, якщо необхідно попрацювати над письмом. Якщо вам потрібно щось, що дасть змогу максимально швидко інтегрувати англійську у ваше особисте та ділове життя – на вас вже чекає ваш потужний Upgrade.