Агент 007 та красивий британський акцент у фільмах про Джеймса Бонда

Агент 007 и красивый британский акцент в фильмах про Джеймса Бонда

Якщо раптом ви опинитеся на безлюдному острові, які 10 предметів ви готові взяти із собою? Чи задумувалися ви про те, як виживати за таких умов і що робити? Основне правило, звісно, «keep calm and do not panic»! Також доведено наукою, що в стресових та екстремальних ситуаціях у людському тілі прокидаються суперсили, і ви, наприклад, можете підняти автомобіль чи зрушити з місця вантажівку. У 2012 році американка Лорен, якій на той час було лише 22 роки, змогла припідняти легковий автомобіль BMW, який впав на її батька. Тому сьогоднішній випуск я присвячую таким людям, супергероям із суперсилами.

To win in breeze – легко перемагати.

One’s cup of tea – сильна сторона.

The movers and shakers – сильні світу цього.

To keep everything bottled up – тримати в собі сильні почуття та емоції.

As strong as a horse – сильний, як бик.

Корисні слова та вислови

Бонд, Джеймс Бонд або агент 007 – це ціла епоха або ж «Бондіана». Саме так називають серію фільмів, де головний герой – елегантний, розумний та харизматичний секретний агент британської розвідки МІ-6. Потрібно зазначити, що Бонд був придуманий талановитим воєнним журналістом-письменником та офіцером військово-морської розвідки Яном Ланкастером Флемінгом. У 1961 році продюсери Гаррі Зальцман та Альберт Брокколі купили в британця Яна права на екранізацію його романів, тим самим заклавши першу кіноцеглину в бондіанський хмарочос.

To start from scratch – починати із самого початку.

To get the ball rolling – покласти початок чомусь.

To be a pioneer in – відкривати нові горизонти.

To pop off – бурно розвиватися.

To push the envelope – презентувати щось надзвичайно нове.

Изучаем 10 английских выражений с Джеймсом Бондом

Найперший і той самий фільм, який задав тон усім іншим легендарним фільмам про Джеймса Бонда, був «Dr. No» (1962 рік). Головну роль зіграв славнозвісний Шон Коннері. За сюжетом фільму Бонд має розслідувати зникнення британського агента, слід якого втратили на Ямайці. Там Агент 007 потрапляє на таємну базу поганця доктора Джуліуса Ноу, який намагається зірвати операцію із запуску життєво важливих ракет. Фільм був успішним, хоча не всі зрозуміли картину, і думки глядачів та кінокритиків розділилися, але саме після цього фільму фраза «Бонд. Джеймс Бонд» стала крилатою! У 2005 році Американський інститут кіномистецтва розмістив славнозвісний вислів секретного агента на 22 місце в рейтингу сотні найвідоміших кіноцитат за останні 100 років. Але фільми про Бонда – це не лише одна фраза. Читаємо і вгадуємо, з якого саме фільму взята кіноцитата:

  • There is a saying in England: where there’s smoke, there’s fire. – В Англії кажуть: не має диму без вогню.
  • Age is no guarantee of efficiency. – Вік не є запорукою ефективності.
  • Time to face gravity. – Час відчути силу тяжіння.
  • Don’t think. Just let it happen. – Не думай. Дозволь цьому статися.
  • They say you’re judged by the strength of your enemies. – Кажуть, що людину можна оцінити силою його супротивника.
  • History isn’t kind to men who play God. – Історія безщадна до людей, що зображають із себе Бога.

Останній фільм про Джеймса Бонда вже в прокаті з 30 вересня. У цьому фільмі роль агента грає мій улюблений Денієл Крейґ, якому вже 53 роки, і цим фільмом він поставив красиву крапку у своїй особистій бондіані.

History isn’t kind to men who play God

«No Time to Die» через карантинні обмеження переносився декілька разів, і нарешті прем’єра сталася з людством. Цього разу Бонд не на службі, а в розслабленій атмосфері відпочинку, далеко на Ямайці (до речі, саме на цій локації розгорталися події найпершого фільму). Агент МІ-6 насолоджується своїм новим статусом, але ворог не спить. Бонду доведеться взятися за зброю знову та допомагати своєму найкращому другові, Феліксу Лейтеру, який шукає вченого, що зник. Уже традиційно в стрічці побачимо чергового поганого героя, роль якого зіграв талановитий Рамі Малек.

До речі, цей фільм – найдовший з усіх про Джеймса Бонда. Отож запасайтеся часом та попкорном – і мерщій дивитися!

Що ще почитати: Future Indefinite і 5 зоряних цитат у космічно-красивому фільмі Dune.

Корисні статті, відео, слова та вислови