Перший Кембриджський центр отримав оновлений сертифікат підготовчого центру
![Первый Кембриджский центр получил обновленный сертификат подготовительного центра Первый Кембриджский центр получил обновленный сертификат подготовительного центра](https://cambridge.ua/app/uploads/2023/10/pervыj-kembrydzhskyj-czentr-poluchyl-obnovlennыj-sertyfykat-podgotovytelnogo-czentra.jpg)
Цьогоріч Перший Кембриджський центр отримав оновлений сертифікат preparation centre, який дозволяє здійснювати підготовку до всіх міжнародних іспитів з лінійки Кембриджу. Зокрема, IELTS, TOEFL, Кембриджські іспити на підтвердження рівня, Linguaskill.
Cambridge Assessment English — це структура, яка займається іспитами, однак вони не надають послуги самостійно, а користуються послугами екзаменаційних центрів, таких як Grade Education Centre та відповідно — підготовчих, як Перший Кембриджський центр.
Сертифікат від Cambridge Assessment підтверджує, що підготовчий центр, якому він надається відповідає вимогам та стандартам, а отже може готувати до іспитів.
Щорічно такий сертифікат видавався на основі результатів іспитів кандидатів, що пройшли підготовку в тому чи іншому preparation centre. Однак, через російське вторгнення в Україну складання іспитів було призупинене.
Проте, попри ці негаразди, Cambridge Assessment English знайшли вихід і оновили ліцензію для українського центру підготовки, що продовжує свою діяльність наперекір всім перешкодам.
Тож Перший Кембриджський центр регулярно відкриває групи підготовки до різних міжнародних іспитів, а також консультує та допомагає їх скласти за межами України.
![](https://cambridge.ua/app/uploads/2023/10/olya-faizulina.jpg)
Cambridge Assessment всіма силами намагається підтримати українські підготовчі центри, які вже довго та плідно співпрацюють та стабільно готують кандидатів. Рано чи пізно в Україні відновлять можливість складати міжнародні іспити, тож preparation centre мають продовжувати працювати попри всі негаразди!
Ми вдячні організації Cambridge Assessment English за всебічну підтримку у важкі часи, а також, як і студенти, з нетерпінням очікуємо на відновлення можливості складати міжнародні іспити в нашій країні!