English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

30.04
2016

Як швидше вчити нові англійські слова

Eye icon Spinner

Ті, хто не просто відвідує курси англійської, але й прагне дати цій захопливій мові увійти до власного життя, часто сподіваються якомога швидше вивчити якомога більше слів. Адже ними можна було б вже оперувати при спілкуванні, їх не знадобиться підглядати у словнику при читанні і вони не залишать у ступорі при сприйнятті на слух. Сьогодні ми пропонуємо кілька порад, які дозволять швидше запам’ятовувати нові для вас англійські слова.

По-перше, намагайтеся виділити для нових англійських слів окремий блокнот, завжди і всюди носіть його з собою. Як тільки вам трапляється нове слово, записуйте його до блокнота. Звісно, така дія може здаватися трохи надлишковою у еру нових технологій, коли можна друкувати, а будь-який незрозумілий вираз підглянути в словнику. Але у записуванні власноруч є особливий сенс для запам’ятовування: воно допомагає слову легше осісти у пам’яті.

Щоби знання щільно «посіли» у голові, намагайтеся час від часу повторювати вивчене. У цьому також допоможе блокнот: він буде у будь-який зручний момент під рукою – і буде заповнений необхідним матеріалом, який підходить саме вам.

По-друге, намагайтеся виписувати не лише саме нове слово, але й усі його форми, а також прийменники і вирази, з якими воно вживається. Це – трохи більше часу та зусиль, проте значно розширює базу ваших знань, а заодно зменшує можливість допустити помилку під час вживання нових слів. Насправді ви витрачаєте менше часу, вивчаючи слова одразу ж у зручних зв’язках та потрібних формах, а не окремо.

По-третє, дуже зручно вчити нові слова групами, за темами. Наприклад, вивчити терміни для опису приготування їжі або частини тіла. Не знаєте, з чого розпочати? Спробуйте підійти з групи слів, що має відношення до вашої роботи або хобі, будь-якої теми, що вас захоплює, про яку вам би хотілося поговорити.

Ну і, звісно ж, практикуйтеся за будь-якого зручного випадку. Спробуйте англійські розмовні клуби – вам сподобається.

Rate this post