Особистий кабінет на cambridge.ua: що це і для чого він потрібний?

Личный кабинет на cambridge.ua: что это и зачем он нужен?
16.01.2023

На сайті First Cambridge Education Centre зʼявилась нова функція — зручний простір для студентів та їхніх батьків — персональний кабінет. Тепер вся необхідна інформація про навчання та організаційні процеси буде доступна у вашому особистому Student’s Space.

Особистий кабінет на cambridge.ua: що це і для чого він потрібний?

Для того, щоб зареєструватись та отримувати всю корисну інформацію в одному місці, охочі мають перейти за посиланням та ввести в реєстраційне поле свою пошту.

Зверніть увагу: студент має ввести лише ту електронну адресу, яка вже є в системі освітнього центру. Тобто це та скринька, яку залишав студент при реєстрації на навчання.

Після реєстрації студент отримує пароль, який потім, за бажанням, зможе змінити в особистому кабінеті.

Личный кабинет на cambridge.ua: что это и зачем он нужен?

Зверніть увагу: в Student’s Space буде завантажене ваше фото з Google-акаунту, яке не можна змінити в кабінеті. А для того, щоб змінити іншу особисту інформацію, наприклад, імʼя чи пошту треба звернутись до менеджерів.

Блекаути нас не зупинять! Що змінилось у роботі Першого Кембриджського освітнього центру

Читати повністю

Наразі в кабінеті доступна реєстрація на розмовні клуби. Тепер студентам не потрібно заповнювати одну і ту ж форму щоразу при записі на клуб. Інформація підтягується автоматично.

Одразу після заповнення всіх необхідних даних, студент отримуватиме лист, що підтверджуватиме успішну реєстрацію. А згодом, за день до події, також одержить лист-нагадування.

Для чого вам Student’s Space?

Очевидною перевагою наявності особистого кабінету є зручність для користувача, адже тепер всі відомості про навчання, а також додаткові послуги будуть зібрані в одному місці. Зокрема, студенту незабаром буде доступна:

  • інформація про домашні завдання, додаткові матеріали, фідбеки від викладачів;
  • відомості про успіхи вашої дитини, а також доступні розмовні клуби для неї;
  • реєстрація на івенти від Першого Кембриджського освітнього центру, додаткові заняття.

Крім того, в кабінеті можна буде звʼязатись з викладачем та поставити питання щодо свого навчання або навчання дитини. Також для створення більш комфортної та продуктивної комунікації студентів з менеджерами, в кабінеті можна обрати зручний спосіб для звʼязку. Зокрема:

  • поштою,
  • у Telegram,
  • у Viber,
  • або дзвінком на вказаний номер.

Личный кабинет на cambridge.ua: что это и зачем он нужен?

Змінити цей спосіб можна в будь-який момент у вашому кабінеті.

Особистий простір на First Cambridge Education Centre допоможе не губитись у месенджерах та листах на пошті важливій інформації, легко отримувати відповіді на будь-які запитання та витрачати менше часу на пошук та реєстрацію на додаткові навчальні події від нашого центру.

Загалом, це сучасний та комфортний спосіб взаємодії студента з нашим центром. Тож, якщо ви вже наш студент — переходьте за посиланням та відкрийте для себе новий простір для менеджменту навчання та комунікації! А ми наостанок нагадаємо — вказуйте тільки ту пошту, що вже записували при вступі на навчання.

Нехай в особистому кабінеті надалі ви будете бачити лише свої успіхи й нові варіанти для розвитку!

«Я хочу вивчати англійську, але…»: відповіді на поширені питання про навчання у нашому центрі

Дізнатись