English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

17.07
2016

Наскільки вигідно вчити іноземні мови

Eye icon Spinner

Про те, що дає знання англійської, може розповісти будь-хто, кому було відмовлено у прийомі на гарну роботу через відсутність цих самих знань. Тим не менше, багато хто замислюється, що дає володіння мовами, і чи велика від них вигода.

Деякі не просто замислюються, але й намагаються підрахувати. Наприклад, фахівці подкасту Freakonomics вирішили підрахувати, який відсоток повернення інвестицій – наскільки вкладені у вивчення мов час, гроші та зусилля збільшують доходи. І результати виявилися невтішними для поліглотів: згідно з дослідженням, знання іноземної мови збільшує зарплатню «аж» на 2%. Виходить, вчити мови невигідно?

Не зовсім, відповідає фахівець The Economist, що розібрав це дослідження і виявив, що так, збільшення зарплатні виходить усього на 2%, але на 2% на рік. А враховуючи інші бонуси, до пенсії можна очікувати чималу прибавку лише на основі власних знань.

Розглядалися також найпопулярніші світові мови для вивчення (окрім англійської, яка для авторів є рідною), і виявилося, що найменш вигідним з популярних є вивчення іспанської, трохи більше середнього бонусу дає французька, а найбільше вигоди приносить вивчення німецької.

Все ж, виявляється, що освоєння іноземних мови приносить свої вигоди, навіть якщо розглядати це лише з економічної точки зору. Але ж є і плюси, які не підрахувати: нові можливості, новий досвід, нові знайомі та приємні подорожі. До того ж, слід враховувати, що дослідники – носії англійської, однієї з найпопулярніших мов світу, для них її знання – очевидне. А ось для вихідців з країн, де англійська не є «корінною», вивчення саме її приносить набагато більше вигоди, аніж інших популярних мов. Не дивно, що все більше співвітчизників прагнуть потрапити на гарні курси англійської.

Rate this post