English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б

Золоті Ворота

info@cambridge.ua
  • (044) 364 06 25
  • (097) 512 68 58
  • (099) 114 53 13
  • (093) 497 71 63

Чому ми?

Чому вам слід обрати саме наш центр? Ми виділили кілька основних критеріїв, на котрі бажаємо звернути вашу увагу:

Програми та навчальні матеріали

Наші програми засновані на міжнародних стандартах Кембриджського університету. Наші студенти вивчають англійську за найсучаснішими всесвітньо визнаними підручниками Cambridge University Press.

Навчання в нас є однаково комфортним і ефективним для всіх – від тих, хто починає вивчення англійської з нуля, до бажаючих підтягнути англійську до найвищого рівня.

Комфорт і безпека

Всі заняття проходять в просторих світлих аудиторіях з кондиціонерами. А мовні тести – в комп’ютеризованих класах, обладнаних відповідно до вимог Кембриджського університету.

У нас затишно: стіни прикрашені тематичними графіті, стікерами та постерами. А в кожній аудиторії на вас чекає питна вода, чай, кава та цукерки.

Будівля нашого центру цілодобово охороняється та обладнана камерами відеоспостереження. Це особливо важливо для батьків, що підбирають курси англійської дітям.

Гнучка система оплати

Ми приймаємо сплату за курси як готівкою, так і безготівковим розрахунком.

За бажанням, ви можете оплатити заняття:
– за весь курс одразу,
– або по семестрах.

Ми приймаємо готівкову, безготівкову оплату та банківські картки.

Після проходження одного курсу, на всі наступні курси в нашому центрі ви отримуєте знижку 10%.

Зручний графік

Ви можете обрати навчання англійської в ранкових, денних або вечірніх групах.
Розклад роботи нашого центру:
– по буднях – з 08:30 до 21:40
– в суботу – з 10:00 до 19:00
– у неділю – з 11:00 до 16:30 (у цей день не проводимо entry-tests)

Заняття в групах проходять за розкладом, в один і той же час і дні. Графік індивідуальних занять і занять в міні-групах (2-3 студенти) підбирається персонально.

Доступні формати занять в групах:
– 3 рази на тиждень по 90 хвилин,
– 2 рази на тиждень по 135 хвилин,
– 1 раз в тиждень по 180 хвилин.

Велика партнерська мережа

За 9 років роботи в сфері англійської мови ми придбали безліч надійних і лояльних партнерів, які допомагають нашим студентам. Серед них: центри тестування, агентства по навчанню та працевлаштуванню за кордоном, агентства перекладів, турагентства.

Наші курси з англійської відвідують співробітники і клієнти багатьох з цих компаній.

Знижки до 100% на здачу тестів Cambridge English

Ми надаємо студентам знижки на Кембриджські іспити та міжнародні сертифікати від 10% до 100%, залежно від курсу.

Професійні викладачі

Обов’язковими умовами для наших викладачів є вища філологічна освіта та сертифікати CELTA, Delta, TKT, TESOL або TEFL. В нашій команді також працюють офіційні усні екзаменатори Кембриджських тестів.

Наша команда добре знає, як викладати англійську мову для початківців та студентів вищих рівнів. Досвідчені фахівці Першого Кембриджського освітнього центру знають все про англійську для практиків, корпоративні курси англійської та курси ділової англійської.

Якщо ви віддаєте перевагу вивченню англійської з носієм мови, ми будемо раді запропонувати вам відповідний курс. Носії мови в нашій команді є дипломованими фахівцями з викладання англійської.

Невеликі групи

Наші студенти навчаються в невеликих комфортних групах по 6-10 студентів. Так викладачі англійської мови можуть приділити увагу кожному з них.

Всі групи комплектуються за рівнем володіння мовою. А заняття англійської для дітей проходять в різних групах, розподілених не лише за рівнем, але й за віком учнів.

Багаторівнева система навчання

Ми пропонуємо вивчення англійської мови для початківців і просунутих слухачів, англійську для дорослих, підлітків і дітей, інтенсивні курси англійської влітку, курси розмовної англійської, курси бізнес англійської та юридичної англійської, підготовку до тестів Cambridge Assessment English, корпоративну англійську та багато іншого.

Після закінчення курсу ми будемо раді запропонувати вам продовжувати вдосконалювати вашу англійську на наступному рівні, обрати спеціалізований напрямок або курс підготовки до TOEFL або IELTS.

Зручне місце розташування

Наш центр знаходиться в історичному центрі Києва, в 5 хвилинах від метро Золоті Ворота.

Підписатись на розсилку