Вчимо англійську на YouTube: 11 каналів, на які ви точно підпишетеся!

Youtube

Ви колись пробували вчити англійську мову на YouTube? Спробуйте! 

Незалежно від того, чи ви дитина, підліток або дорослий, абсолютний новачок, середній чи просунутий студент, YouTube має багато корисних відеоматеріалів, які допоможуть вам у вдосконаленні мови, і є абсолютно безкоштовними. 

Один короткий урок в день  — і ви швидко помітите різницю у ваших навичках розмовляти англійською.

1. Learn English with Misterduncan

Це один з найпопулярніших навчальних каналів на YouTube і легко зрозуміти чому.

Містердункан захоплений своєю темою. Він в захваті від англійської, і ви можете відчути це в якісно продуманих відео. Є багато уроків на теми сленгу, новин, моди і грошей. Їх легко дивитися, адже автор подає їх з гумором, і вони більше зосередженні на розмовній мові.

2. Learn English with EnglishClass101.com

Канал призначений для швидкого вивчення англійської,  цікаві відеоуроки охоплюють багато аспектів американської та британської культури. Таким чином, ви зможете дізнатися більше про ці країни.

3. Real English

Real English є одним з кращих каналів YouTube для початківців і має досить велику бібліотеку безкоштовних уроків. Кожен з яких включає в себе два відеофільми (з субтитрами і без) та підбірку вправ. Тут ви почуєте розмови реальних людей в реальних життєвих ситуаціях.

4. BBC Learn English

Від Британської телерадіомовної корпорації надходить безліч безкоштовних уроків англійської мови. Вони проводяться в різних форматах: реальні ситуації, мультфільми, інтерв’ю…Відеоматеріали короткі, але наповнені великою кількістю корисної інформації.

5. British Council: Learn English Kids

The British Council’s Learn English Kids — чудовий канал, на якому можна подивитися анімаційні відеоролики з дитячими віршами, а також екранізацію улюблених дитячих казок, в тому числі “Три ведмеді”, “Джек і бобове стебло”, “Червона Шапочка”…

Також є розділ з піснями, адже це один з найприємніших і ефективних способів вивчення мови. Мелодії і ритми допомагають створити сильні спогади, важливі для засвоєння нових дієслів, фраз і розмовних виразів.

На каналі також транслюється англомовний відеоролик “Слово тижня”, в якому можна побачити і почути, як діти з усього світу вимовляють нове слово.

6. Business English Pod

Ви можете запитати дорогу, пообідати в ресторані і сказати час англійською. А що якщо вас запросять на ділову зустріч англійською мовою? Не панікуйте, адже Business English Pod дає чіткі і детальні уроки на теми управління фінансами, економіки і договірного права.

7. VOA Learning English

 Канал пропонує новини з субтитрами, але на повільнішій швидкості ніж зазвичай. Це дозволяє глядачеві чітко почути кожне слово і побачити форму рота диктора, коли він читає скрипт. Також є розділи, в яких розповідається про граматику в різних аспектах говоріння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 першокласних ресурсів, які прокачають вашу граматику

8. JenniferESL

Англійська з Дженніфер — це багата колекція відеофільмів, які згруповані в зручні плейлисти. Тут є уроки для початківців, уроки для поліпшення навичок письма, уроки граматики і багато іншого.

Їх відрізняє свіжа проста презентація, особливий акцент на вимові. Немає ні сценаріїв, ні акторів, тільки реальна, природна англійська мова.

9. Britlish

Автор каналу концентрується на практиці британської вимови. Всі уроки містять посилання на інтерактивні елементи на британському сайті, які також безкоштовні.

10. EF podEnglish

Вивчати англійську мову на YouTube набагато простіше з EF podEnglish. Це п’ятихвилинні круто структуровані уроки англійської, призначені для учнів всіх рівнів, від абсолютних новачків до просунутих студентів. Тут є великий вибір тем: сім’я, домашні тварини, погода, фільми, технології…

11. Learn American English

Відеоролики цього каналу просто створені допомогти вам швидко вивчити англійську, освоїти справжній американський сленг, ідіоми, фразові дієслова, дають багато корисної інформації в дуже простій для розуміння формі. 

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 7 відмінних ресурсів для вдосконалення англійської вимови.