12 різдвяних пісень, які створять чарівний настрій

christmas carols

Жодне Різдво не обходиться без колядок. Вони створюють особливий, неповторний настрій, приносять в будинок справжню атмосферу Різдва та радість. А коли радісно, то хочеться співати. Співати англійською! 

Ми підібрали для вас найпопулярніші різдвяні пісні у США і Великобританії. Дивуйте рідних і близьких, налаштовуйтеся на святкову хвилю та разом з цим практикуйте англійську вимову. 

O Holy night

Ця різдвяна колядка відома далеко за межами Франції, де були написані слова і музика. Текст належить жителю французького міста Рокмор, продавцеві вина Пласідо Каппо, а музика — випускнику Паризької консерваторії Адольфу Шарлю Адану. “O Holy night” традиційно виконується під час опівнічної різдвяної меси в католицькій церкві. 

White Christmas


Американська естрадна різдвяна пісня, написана Ірвінгом Берліном і вперше виконана Бінгом Кросбі в 1941 році. “White Christmas” стала однією з найпопулярніших пісень двадцятого століття.

I’ll Be Home For Christmas

Ми не могли зупинитися на одній мелодії Кросбі; його щира святкова пісня “I’ll Be Home For Christmas” — зворушлива данина солдатам, які билися в Другій світовій війні та найбільше прагнули бути вдома в Різдво.

Have Yourself a Merry Little Christmas

Одна з найзнаменитіших різдвяних пісень, написана в 1943 р. Х’ю Мартіном та Ральфом Бленом для фільму “Зустрінь мене в Сент-Луїсі”. Сповнена особливої чуттєвості.

The Christmas Song

“The Christmas Song” була написана в рекордно короткий термін — 45 хвилин — Мелом Торме. Пісня стала першим святковим стандартом (мається на увазі джазовий стандарт) у виконанні афроамериканського співака. Крім того, саме ця пісня включена в Зал Слави «Греммі» і вважається абсолютним лідером за кількістю прослуховувань на радіо в період зимових свят.

Frosty the Snowman

Популярна різдвяна пісня, написана Уолтером Роллінзом та Стівом Нельсоном. Вам точно сподобається!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сайтів, які прокачають ваші Listening Skills до нового рівня

A Holly Jolly Christmas

“A Holly Jolly Christmas” — це різдвяна пісня, яку написав Джонні Маркс і виконала Берл Айвз. Відтоді пісня стала однією з 25 найкращих «святкових» пісень.

Winter Wonderland

“Winter Wonderland” — американська естрадна різдвяна пісня, написана в 1934 році Феліксом Бернардом і Річардом Смітом, міцно увійшла в музичний репертуар різдвяного сезону, попри те, що про Різдво не співається в пісні. До теперішнього часу пісню записали безліч оркестрів, ансамблів і соло-музикантів найрізноманітніших музичних жанрів і на різних мовах.

Silent Night

“Тиха ніч” — різдвяна християнська колядка, створений в 1818 році, широко поширена у різних мовах по всьому світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сайтів з безкоштовними аудіокнигами англійською

Deck the Halls

“Deck the Halls” — відома різдвяна і новорічна пісня англійською мовою, що стала популярною на початку вісімнадцятого століття. Її можна почути не лише під час зимових свят, а й в багатьох художніх творах.

Santa Claus Is Coming to Town

“Santa Claus Is Coming to Town” — різдвяний хіт в США. Автор — Хейвен Гіллеспі написав пісню за 15 хвилин у вагоні метро. Вона ​​звучала в найвідоміших фільмах і мультфільмах, підкорила серця мільйонів слухачів. Сьогодні вона займає четверте місце у всіх хіт-парадах США за кількістю прослуховувань в період Різдвяних свят.

Rudolph the Red Nosed Reindeer

Для тих, хто не знає, Рудольф — це найвідоміший олень з упряжки Санта Клауса, який зазвичай зображується з червоним носом. Саме йому і присвячена пісня “Rudolph the Red Nosed Reindeer”.

Для розуміння мови важливо знати традиції країни, де нею розмовляють. Різдвяні колядки дають нам цю можливість. Ми впевнені, що ви раніше чули ці пісні з фільмів або радіо. Вони дозволяють почути правильну вимову і вдосконалити навички розмовної англійської, легко засвоюються навіть новачками. Успіхів!

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 10 дитячих пісень англійською.