12 корисних Telegram-каналів для тих, хто вивчає англійську

Telegram-for learning English

Якщо ви постійно в пошуках нових джерел вивчення англійської, а традиційні методи відбивають бажання вчитися, то пропонуємо вам переглянути ці корисні Telegram-канали. Щоденні короткі підбірки нових слів та виразів, цікаві історії та подкасти, таблички та шпаргалки перетворять залипання в смартфоні на продуктивне проведення часу.

Англійська

Телеграм-канал з безліччю актуальних англійських ідіом та фраз для ділового листування, повсякденного спілкування, співбесіди, телефонної розмови чи, навіть, вступної промови. Щоденні корисні добірки за різними темами круто прокачають ваш вокабуляр.

NotTheLesson

Цей канал веде справжній викладач англійської мови. У ньому він розбирає граматичні нюанси, розглядає типові помилки й дає величезну кількість цікавих матеріалів, тому вчити англійську стає простіше простого.

Hot Idioms

Ще один канал з ідіомами стабільно відправляє один сталий вираз в день та ілюструє його, щоб краще відклалося в пам’яті. Тут все зрозуміло, звично і легко.

Английский с нуля

Легка подача матеріалу точно не залишить вас байдужим. Картинки, таблиці, добірки слів з перекладом, корисні статті, граматичні правила — виокремлюйте найпотрібніше і канал стане вашим персональним репетитором.

Slang Bang! / Слэнг Бэнг!

Найбадьоріший канал для вивчення англійської мови. Якщо хочете щодня поповнювати свій словниковий запас сленговими фразами, які ніколи не зустрічаються в підручниках, радимо зазирнути в Slang Bang!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 19 корисних словосполучень, які зроблять вашу розмовну англійську яскравішою

English for Life

Канал з кумедними картинками й корисним контентом, знадобиться вам, щоб почати заглиблюватися в особливості англійської мови або підтримувати наявний рівень.

Hot Chicks

Ще один канал з англійським сленгом. Він також допоможе дізнатися, як правильно вживати крилаті вирази, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Його унікальність — це кумедні пояснення та детальний розбір кожної ідіоми, іноді навіть з декількома варіантами історії виникнення. 

Telegram for Learning-English

English Radio

Канал допоможе розширити лексику і попрактикувати свою англійську, вивчаючи лінгвістичні нотатки та слухаючи подкасти.

Common mistakes

Цей канал підійде для тих, хто вже трохи знає англійську. Тут допоможуть розібратися в граматиці англійської мови, розглянуть найбільш вживані помилки та розкладуть все по поличках.  

Мувислэнг

Назва каналу говорить сама за себе. Тут ви знайдете незвичайні слова і фрази з фільмів і серіалів з перекладом, які супроводжується веселими гіфками

 Andy English Bot

Один з найпопулярніших ботів для вивчення англійської мови, яким варто скористатися новачкам. Бот не тільки поспілкується з вами, а виправить ваші помилки, поділиться новими словами або вправами.

Grade Teacher Training

Цей телеграм канал буде корисним для викладачів англійської. Тут ви знайдете корисні поради з методики викладання англійської мови, а також всю потрібну інформацію про міжнародні іспити.

Як ще можна вчити та практикувати англійську? Працюйте над англійською вимовою, читайте книги мовою оригіналу, дивіться фільми англійською та прокачуйте ваші Listening Skills